حاتمی: سکوت کردم تا تراکتور در آرامش باشد

https://static2.farakav.com/files/pictures/01318944.jpg

فرزاد حاتمی مهاجم فصل گذشته تراکتورسازی می‌گوید مشغول بررسی پیشنهادات است و حضور در اکسین را به بعد موکول کرده است.

حاتمی که چندی پیش با دلخوری از جمع سرخ‌های تبریزی جدا شده است ابتدا در مورد ترک تبریز به ورزش سه می‌گوید: همه می‌دانند چه شد که من تبریز را ترک کرد و اگر صحبتی بعد از آن رفتار آقای توشاک انجام ندادم فقط به خاطر برهم نزدن فضای تیم و هواداران خوب تبریزی بود. من می‌خواستم تیم با آرامش به کارش ادامه دهد و به همین دلیل خیلی راحت گفتم خداحافظ؛ حتی هیچ صحبتی از اینکه چرا رفتم و چطور شد که جدا شدم در هیچ کجا به زبان نیاوردم.

سه تیم لیگ برتری خواهان من بودند ولی با بررسی‌هایی که داشتم حضورم در هیچ یک را جایز ندانستم و از همین رو هنوز تیمم را برای فصل جدید انتخاب نکرده ام.

البته به جز تیم‌های لیگ برتری چند تیم لیگ یکی خوب هم به من پیشنهاد داده اند که یکی از آنها اکسین است ولی هنوز همه چیز در حد حرف است و مشغول مذاکره هستم و هنوز با هیچ تیمی قراردادی امضا نکرده ام.

از او سوال می‌کنیم پس قرار است امسال در لیگ یک بازی کنی که او می‌گوید: گفتم با تیم‌هایی که به من پیشنهاد داده اند مذاکره کرده ام اما هنوز چیزی قطعی نیست. به نظرم چند تیم در لیگ یک هستند که در حد لیگ برتر بسته شده اند که اکسین هم یکی از آنهاست. فعلا که انتخابم را انجام نداده ام و به زودی با تیمی که در آن برای فصل جدید بازی خواهم کرد قرارداد خواهم بست.

منبع: ورزش سه

The Latest