توشاک: با مشکلاتی که داشتیم، نتیجه خوبی گرفتیم/ تراکتور باید در خط حمله تقویت شود

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/05/Orginal/71e0bd0465304d85b467a2c045b88beb..jpg

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تاکید کرد، تیمش برای کسب نتیجه در لیگ برتر نیازمند تقویت در خط حمله است.

بازی خیلی سختی بود، مخصوصا برای تیم ما که چند ساعت قبل از بازی دو تن از بازیکنان‌مان را از دست دادیم و تنها 2 نفر روی نیمکت داشتیم که اتفاق نرمالی نبود.

باتوجه به اینکه این بازی، بازی دور از خانه برای ما بود و همچنین این نکته که سه چهار بازی اول لیگ سخت است، بنابراین با وجود مشکلاتی که برای شروع فصل داشتیم نتیجه خوبی کسب کردیم و امیدوارم در آینده بتوانیم تیم بهتری بشویم.

به طبع بازی اول تیم مسجد سلیمان در لیگ برتر بود و آنها با تمرکز بالایی بازی کردند. همانطور که گفتم ما دو مشکل بزرگ برای شروع فصل داشتیم که یکی از آنها از دست دادن دو بازیکن تیم بود. ما با 4 بازیکن روی نیمکت به اینجا سفر کردیم ولی متاسفانه 2 نفر از آنها را از دست دادیم که تاثیر منفی روی تفکر بازیکنان‌مان داشت.

ما چند شانس خوب هم ایجاد کردیم که متاسفانه نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. ما بازیکنان خارجی خود را هم در اختیار نداشتیم و امیدوارم در بازی‌های بعدی از آنها استفاده کنیم. همچنین امیدوارم چند بازیکن جدید به تیم خود اضافه کنیم.

با احتساب دیدارهای دوستانه ششمین بازی ما بود که بدون باخت پشتِ‌سر گذاشتیم. ما در فاز دفاعی خوب کار کردیم اما در خط حمله بازیکن‌سازی بسیار دشوار است و به همین خاطر است که در جهان فوتبال بازیکنان فوروارد قیمت بسیار بالایی دارند. به دنبال این هستیم تا با جذب چنین نفراتی نتیجه بگیریم چراکه به یک بازیکن می‌توان تکنیک، سبک بازی و تاکتیک یاد داد اما آموختن کار گلزنی خیلی سخت است و به همین دلیل نیاز داریم تا تیم خود را در خط حمله تقویت کنیم.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest