توشاک: بازی کردن با دو یار ذخیره طبیعی نیست

https://cdn.isna.ir/d/2018/06/30/4/57702566.jpg

سرمربی تراکتورسازی تبریز می‌گوید که بازی کردن با تنها دو نیمکت نشین طبیعی نیست.

بازی سختی برای تیم ما بود. در کمتر از ۲۴ ساعت دو بازیکن‌مان را از دست دادیم. قبل از اینکه بازی شروع شود ما فقط دو یا تعویضی روی نیمکت داشتیم. این اتفاق عادی‌ای نیست. این یک بازی خارج از خانه بود. سه چهار بازی اول لیگ همیشه سخت است. قبل از شروع فصل مشکلاتی داشتیم اما امروز نتیجه خوبی گرفتیم. امیدوارم که در آینده هم بهتر شود.

بازی سختی برای ما بود. این بازی اول نفت مسجد سلیمان بود و می‌خواستند با تمرکز بالا پیروز بازی باشند. قبل از شروع فصل دو مشکل اساسی داشتیم. با ۴ بازیکن ذخیره به اینجا آمدیم اما شب قبل از بازی دو نفر از آن‌ها را از دست دادیم. این روی تفکر بازیکنان ما تاثیر منفی داشت. چند شانس خوب در حین بازی ایجاد کردیم. بازیکن خارجی هم روی نیمکت نداشتیم و امیدوارم که بتوانیم یک بازیکن خارجی جذب کنیم. البته جذب کردیم و ان‌شاءالله در بازی‌های آینده از آن استفاده کنیم.

این طبیعی است که هواداران مسجد سلیمان از تیم‌شان حمایت کنند. امیدوارم که در بازی بعدی که بازی خانگی ما است هواداران‌مان پشت تیم ما باشند. وجود هواداران همیشه به سود تیم‌ها است.

همان طور که جام جهانی را نگاه می‌کردم بازی‌های ایران را هم دنبال می‌کردم مخصوصا بازی ایران و مراکش. سطح فوتبال ملی ایران پیشرفت کرده است. امیدوارم که از این چیزی هم که هست بهتر شود.

تراکتورسازی چند بار قهرمان شده است؟ من در لیورپول بزرگ شدم. اگر دوم می‌شدیم به مدت یک ماه مدیر و سرمربی تیم با ما صحبت نمی‌کرد. من چند قهرمانی در کشورهای مختلف به دست آوردم. در اینجا کار سختی پیش رو داریم. در لیگ ایران هم چند تیم قوی وجود دارد. هنوز کار زیادی داریم. در باشگاه‌مان با تک تک افراد کار زیادی داریم که انجام دهیم.

توشاک درخصوص تغییرات تیمش در آینده بیان کرد: ما بیشتر از هر چیزی به مهاجم نیاز داریم. تا الان 6 بازی انجام دادیم و تیمی نتوانسته است ما را شکست دهد. ما با تیم‌های آذربایجانی و ترکیه‌ای بازی کردیم همچنین در ایران هم بازی دوستانه داشتیم. ما تیم هماهنگی هستیم اما در خط حمله کم تجربه هستیم. این بازیکنان هستند که باید گل بزنند نه مربی. می‌توانیم به بازیکن یاد بدهیم که چگونه شوت بزند. بازیکن باید در یک موقعیت مناسب باشد تا گلزنی کند. به خاطر همین است که گلزنان برتر دنیا قیمت بالایی دارند. در حال حاضر گلزن کم داریم. ما با این سیستم خیلی کار کردیم که خط دفاع‌مان خوب جواب داده است. باید تدریجی به جلو برویم تا ببینیم چه پیش می‌آید.

منبع: ایسنا

The Latest