بازیکنان تراکتور، امشب در اردوی تیم امید

https://static2.farakav.com/files/pictures/01292500.jpg

دوبازیکن تیم تراکتورسازی امشب در اردوی تیم ملی فوتبال امید ایران حضور می‌یابند.

تیم فوتبال امید ایران اردوی تدارکاتی خود را در کشور عراق برپا کرده و این در حالی است که برخی باشگاه‌ها از جمله تراکتورسازی بازیکنان خود را در اختیار زلاتکو کرانچار نگذاشته بودند.

این مساله حواشی زیادی ایجاد کرد و حالا خبر می‌رسد با هماهنگی‌های انجام شده دو بازیکن تراکتورسازی امشب به عراق سفر خواهند کرد.

محمد مسلمی پور و محمدرضا آزادی دو بازیکن جوان تراکتور که از سوی کرانچار به تیم امید دعوت شده بودند، با وساطت مدیران این باشگاه و موافقت جان توشاک امروز اردوی تیم باشگاهی شان را ترک می‌کنند تا به عراق بروند و در اردوی شاگردان کرانچار حاضر شوند.

«هماهنگی‌هایی انجام شد تا هم تراکتورسازی به منافع خود برسد و هم تیم امید ضربه نخورد. هدف ما کمک به تیم ملی است و قطعا همیشه همکاری لازم را خواهیم داشت. خوشبختانه این بار هم مساله‌ای نیست و این دو بازیکن امشب به عراق می‌روند تا به اردوی امیدها بپیوندند.»

گفتنی است؛ علی طاهران دیگر بازیکن ملی پوش تراکتور در تیم امید بود که با نظر توشاک به عراق نمی رود و فقط مسلمی پور و آزادی این مجوز را دریافت کرده اند.

تراکتورسازی فردا در چارچوب رقابت‌های هفته اول لیگ برتر در مسجدسلیمان به مصاف نفت این شهر می‌رود. این مسابقه ساعت 20:45 برگزار می‌شود.

منبع: ورزش سه

The Latest