سیدی: بازیکن تستی نیستم، قرارداد ۲ ساله بستم

https://static2.farakav.com/files/pictures/01285430.jpg

یوسف سیدی برخلاف برخی شایعات می‌گوید برای تست به ترکیه نرفته بود و قرارداد ۲ ساله با تیم تراکتورسازی بسته است.

او یکی از بازیکنان بومی تیم تراکتورسازی است و پیش تر در تیم گسترش فولاد حضور داشت. گفته می‌شد یوسف سیدی بدون قرارداد راهی اردوی ترکیه شده اما خودش در گفتگو با ورزش سه این را تکذیب می‌کند.

بازی بازی نسبتا خوبی بود و پس از 20 روز اردوی ترکیه، از لحاظ بدنی کمی تحت فشار هستیم. یکی دو روز بعد بازیکنان خارجی هم اضافه شوند تیم کامل می‌شود. تیم خیلی خوب است و حالا 2-3 تا ضعف در بازی‌ها داریم که با بازیکنان خارجی برطرف می‌شود.

او درباره مصدومیتش این دیدار هم اظهار داشت: این بازی کمی پایم پیچ خورد. تمرینات را پر فشار دنبال می‌کنم تا به بقیه بچه‌ها برسم و مشکلی نخواهد بود.

بله قرارداد بستم. من بازیکن تستی نیستم و هیچ وقت تستی جایی نمی‌روم. تراکتوری‌ها درخواست دادند و با توافق گسترش فولاد توانستم بروم. قبل از رفتن به ترکیه قرارداد ۲ ساله بستم و با تراکتور خواهم بود.

گفته می‌شد عملکرد او باید به تائید توشاک می‌رسید. سیدی در همین باره نکاتی را بیان کرد: در ترکیه چند بار با جان توشاک صحبت کردم و او رضایتش از عملکردم را اعلام کرد.

برای من فرقی نمیکند. هر جا که بازی کنم راحت هستم. دفاع راست، دفاع چپ، پست‌های هجومی یا هر پست دیگری که مربی از من بخواهد بازی می‌کنم.

وی در پایان به حضور پرشور تماشاگران در بازی دوستانه واکنش نشان داد و با تشکر از هواداران بیان کرد: من عاشق آذربایجان هستم، این تیم برای شهر خودمان است. تماشاگران خیلی لطف دارند و از آن‌ها تشکر میکنم. نمی‌توانیم از الان قول قهرمانی بدهیم اما تیم برای قهرمانی بسته شده و تمام تلاشمان را میکنیم.

منبع: ورزش سه

The Latest