تغییر مالکیت نه، اسامی ماشین‌سازی و گسترش‌فولاد جابه‌جا شد

https://cdn.isna.ir/d/2017/01/18/4/57420186.jpg?ts=1498045331768

در فصل پیش‌روی رقابت‌های لیگ برتر تنها نام دو تیم ماشین‌سازی و گسترش فولاد جابه‌جا خواهد شد و تغییری در بازیکنان این دو تیم اتفاق نمی‌افتد.

محمدرضا زنوزی مالک تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز بعد از پایان فصل گذشته لیگ برتر، تیم فوتبال تراکتورسازی را هم خریداری کرد. از طرفی زنوزی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز را هم در لیگ دسته یک در اختیار داشت اما این تیم را به رسول خطیبی واگذار کرد. مشکل اصلی اینجا بود که زنوزی نمی توانست با دو تیم در لیگ برتر حضور داشته باشد. به همین علت مالکیت باشگاه ماشین سازی را از خطیبی پس گرفت و گسترش فولاد تبریز را به او واگذار کرد.

ماجرا به همین جا ختم نشد چرا که تصمیم گرفته شد تا اسم دو تیم ماشین سازی و گسترش فولاد با یکدیگر جا به جا شوند تا رسول خطیبی با ماشین سازی در لیگ برتر حضور پیدا کند. این تغییر اسم به این علت بود که جا به جایی امتیاز تیم‌ها بین لیگ برتر و لیگ دسته یک ممنوع است.

بازیکنانی که فصل قبل با گسترش فولاد در لیگ برتر بازی می‌کردند قرار است در این فصل با لباس ماشین سازی در لیگ برتر توپ بزنند. بازیکنان فصل قبل ماشین سازی در لیگ دسته یک هم با اسم گسترش فولاد در لیگ یک باقی می‌مانند.

منبع: ایسنا

The Latest