تراکتور با سیستم انگلیسی مقابل حریف تدارکاتی!

https://static2.farakav.com/files/pictures/01317921.jpg

جان توشاک سرمربی تیم تراکتورسازی بازهم با ۵ مدافع تیمش را به زمین فرستاده است.

تیم تراکتورسازی تبریز از دقایقی قبل در ورزشگاه بنیان دیزل به مصاف شهرداری ماهشهر رفته است. این بازی آخرین دیدار تیم سرخپوش تبریز پیش از آغاز لیگ به شمار می‌رود و باتوجه به بازی با نفت مسجد سلیمان در هفته اول لیگ هجدهم، این بازی دیداری مناسب برایشان به شمار می‌رود.

تراکتوری‌ها در این بازی هم همانند دیدارهای دوستانه قبلی با 5 مدافع به زمین رفته اند و این نشان می‌دهد که جان توشاک با همین شیوه به پیشواز لیگ برتر خواهد رفت.

محمد اهل شاخه، علی عبدالله زاده و محمد طیبی مدافعان میانی تراکتور در این بازی هستند. طیبی که بازوبند کاپیتانی تی تی‌ها را بر بازو دارد، در وسط بازی می‌کند و عبدالله زاده و اهل شاخه به ترتیب راست و چپ هستند.

همچنین رضا شربتی و یوسف سیدی در پست وینگ بک چپ و راست هستند. البته در زمان حمله تیم سیدی که تمایلات هجومی دارد، نفوذ بیشتری انجام می‌دهد و عبدالله زاده جای او را در زمین خودی پر می‌کند.

این در حالی است که فصل گذشته نیز در لیگ جزیره تیم‌های تاتنهام، منچستریونایتد و چلسی نیز با همین چینش مقابل رقبا ظاهر می‌شدند و حالا سرمربی بریتانیایی تراکتور هم با این سیستم مقابل رقبا به میدان می‌رود.

منبع: ورزش سه

The Latest