جلال کاپیتان سپاهان در غیبت یک‌هفته‌ای کیانی

https://static2.farakav.com/files/pictures/01321296.jpg

جلال علی محمدی در آخرین دیدار تیم فوتبال سپاهان کاپیتان طلایی پوشان در شرایطی بود که کیانی به دلیل مشکل مالیاتی اجازه خروج از کشور را پیدا نکرد و در اردوی ترکیه غائب بود.

تیم فوتبال سپاهان در حالی عازم اردوی ترکیه شد که مهدی کیانی به دلیل مکشلات مالیاتی که از زمان حضور در تراکتورسازی همچنان باقی است، موفق به همراهی طلایی پوشان نشد تا امیرقلعه نویی اردوی ترکیه را با غیبت یکی از بازیکنان کلیدی خود سپری کند.

البته عدم حضور کیانی در اردوی ترکیه سبب شد تا بازیکنان جوان تر نظیر بحیرایی و میلاد سرلک بیشتر فرصت حضور در ترکیب تیم را پیدا کنند و قلعه نویی هم به شناخت بیشتری از آنها دست یابد.

روز گذشته تیم سپاهان با کاپیتانی جلال علی محمدی مقابل تیمی از کشور غنا قرار گرفت و در حالی که جلال کاپیتان طلایی پوشان بود، با نتیجه 6 بر 1 مقابل این تیم به برتری دست یافت و کاپیتان سپاهان هم که فصل گذشته گلزن ترین‌هافبک لیگ بود، موفق شد در این دیدار 2 بار گلزنی کند.

در فصل پیش رو حسین پاپی کاپیتان اول سپاهان خواهد بود ولی کاپیتان دوم مهدی کیانی است که در لیگ هجدهم وظیفه‌ای سنگین از این حیث بر دوش خواهد داشت. کاپیتان سوم طلایی پوشان هم جلال علی محمدی است که پیش تر نیز در این تیم عضویت داشته و یکی از قدیمی‌های سپاهان به شمار می‌رود. البته با بهبود رسول نویدکیا این چهره کاپیتان سوم می‌شود و علی محمدی و حسن جعفری کاپیتان‌های بعدی تیم به شمار خواهند رفت.

منبع: ورزش سه

The Latest