الیاسی با جان توشاک دیدار کرد

http://www.tractor-club.com/cache/special_pic/4639_20180718_194206.jpg

بررسی وضعیت برگزاری اردوی ترکیه در گفتگوی دو طرفه

سرپرست باشگاه با جان توشاک دیدار کرد

عباس الیاسی سرپرست باشگاه ظهر امروز با حضور در هتل محل اقامت تیم در تهران با سرمربی ولزی تیم دیدار و گفتگو کرد .

الیاسی در این دیدار آخرین وضعیت تیم و شرایط برگزاری اردو در کشور ترکیه را مورد بررسی قرارداد .

برنامه ریزی برای حضور قدرتمند در مسابقات لیگ برتر از مهم ترین محور‌های گفتگوی طرفین در این دیدار بود .

الیاسی در ابتدای این دیدار که در اولین روز بعد از اردوی ترکیه برگزار شد در ابتدا ضمن تشکر از اقای زنوزی مالک باشگاه ، هدف خود بعنوان مدیر قانونی باشگاه و آقای زنوزی بعنوان مالک را رشد روز افزون این باشگاه و رسیدن به شرایط ایده آل یک باشگاه حرفه‌ای دانست و افزود : به خاطر شرایط و وضعیت امور باشگاه متاسفانه نتوانستم در اردوی ترکیه حاضر شوم ولی صبح امروز در اولین زمان به اردوی تیم آمدم تا بررسی دقیقی از وضعیت تیم داشته باشم .

سرپرست باشگاه گفت : وقتی به باشگاه آمدم دو هدف را در دستور کار خود قرار دادم یک حل مسئله واگذاری به بخش خصوصی و در مرحله دوم جذب یک سرمربی سرشناس خارجی بود که از اهداف و برنامه‌های من و شخص مالک باشگاه اقای زنوزی بود که خوشبختانه با برنامه ریزی‌های انجام شده به هر دو این اهداف رسیدیم .

خوشحالم که توانستیم دو قدم بسیار بزرگ برای باشگاه برداریم .

الیاسی در ادامه در خصوص وضعیت بازیکنان خارجی که قرار است با نظر مستقیم جان توشاک جذب شود از وی پرس و جو کرد و سرمربی ولزی تیم پاسخ داد : من وقتی بازیکنی برای تیم انتخاب می‌کنم دوست دارم بهترین انتخاب را داشته باشم چراکه حس می‌کنم مبلغ قرارداد وی را از جیب خودم پرداخت می‌کنم برای همین سعی می‌کنم بهترین انتخاب را داشته باشم تا هزینه‌ای که انجام می‌شود بهترین خروجی را برای باشگاهم داشته باشد .

توشاک در ادامه افزود همیشه در تیم‌های که بودم دوست داشتم از میوه‌های باغچه خود باشگاه استفاده کنم و بازیکنانی که ثمره تیم‌های پایه باشگاه هست را به کار بگیرم و بر این اساس در تراکتور هم عمل خواهم کرد .

توشاک در ادامه ضمن ابراز رضایت کامل از وضعیت اردوی ترکیه گفت : خوشبختانه اردوی بسیار خوبی را در کشور ترکیه برگزار کردیم چهار بازی بسیار خوب هم برگزار کردیم و این عوامل دست به دست هم داد تا به اکثر اهداف خود در اردو برسیم .

منبع: وب‌سایت رسمی باشگاه

The Latest