نادری: پوشیدن پیراهن تراکتورسازی برایم یک رویا بود/ به خاطر پول از تیم محبوبم نرفتم

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/04/Orginal/a3f361bfe26e4f3fa5475c6e23785a69..jpg

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال تراکتورسازی در نامه‌ای با هواداران این تیم خداحافظی کرد.

محمد نادری مدافع فصل گذشته تیم تراکتورسازی که جزو بازیکنان تاثیرگذار این تیم بود، روز گذشته بدون هماهنگی با مسئولان این باشگاه و به صورت غیرمنتظره به تیم بلژیکی ‌کورتریک‌ پیوست تا از تبریز به فوتبال اروپا ترانسفر شود.

این بازیکن جوان فوتبال کشورمان پس از عقد قرارداد با تیم هفتم لیگ حرفه‌ای بلژیک در نامه‌ای که از طریق صفحه اینستاگرام وی منتشر شد، با هواداران تراکتورسازی خداحافظی و از حمایت‌های آنان قدردانی کرد.

از هواداران تراکتورسازی که در هر شرایطی مرا حمایت کردند، تشکر می‌کنم. می‌خواهم از هواداران خوب تراکتورسازی، مربیان و مدیران فعلی باشگاه و همچنین آقای زنوزی رخصت بگیرم تا بتوانم نماینده شایسته‌ای برای مردم آذربایجان و کشور عزیزمان در اروپا باشم.

من به خاطر پول از تیم محبوبم نرفتم، پیشنهاد مالی بهتری از یک کشور همسایه داشتم و می‌توانستم آنجا را انتخاب کنم اما با مشورت پیشکسوتان و مدیر برنامه‌هایم تصمیم به حضور در اروپا گرفتم. پوشیدن پیراهن تراکتورسازی برای من همیشه یک رویا و افتخار بود و انشاءالله بتوانم روزهای خوبی را در بلژیک سپری کنم.

لازم به ذکر است، نادری درحالی سر از تیم بلژیکی درآورد که گفته می‌شد با تراکتورسازی قرارداد دارد اما خود او مدعی است چنین قراردادی وجود ندارد و از این رو با شکایت به کمیته تعیین وضعیت خواهان تغییر شرایطش شده است؛ حالا باید دید واکنش مسئولان باشگاه تبریزی به حضورش در بلژیک چیست؟

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest