ماجرای جدایی نادری از تراکتورسازی و حضور در لیگ بلژیک چه بود؟

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1396/12/01/1396120116023551713404864.jpg

مدافع جوان فصل گذشته تیم فوتبال تراکتورسازی به یک‌باره از این تیم جدا شد و به لیگ بلژیک پیوست.

‌ محمد نادری مدافع جوان و موفق فصل گذشته تراکتورسازی که به نوعی نقطه قوت این تیم در خط دفاع محسوب می‌شد در کمال ناباوری هواداران از تراکتورسازی جدا شد تا فوتبال خودش را در تیم کورتریک بلژیک دنبال کند.

با این وجود اخبار و اظهارات متناقضی در خصوص وضعیت نادری از ابتدای فصل نقل و انتقالات مطرح می‌شد. هواداران تراکتورسازی بر این باور بودند که نادری یک فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارد و البته ظاهراً این موضوع حقیقت داشته است.

با این وجود چندی پیش گفته شد محمد نادری به دلیل اختلاف در مبلغ قرارداد در تمرینات حاضر نشده و حتی این موضوع را از طریق کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال پیگیری کرده است.

ظاهراً بر اساس قرارداد نادری مبلغ سال سوم قرارداد بر اساس توافق دوجانبه تعیین می‌شد و البته پیشنهاد 500 میلیون تومانی باشگاه مورد پذیرش نادری قرار نگرفت. تراکتوری‌ها حاضر به افزایش رقم پیشنهادی خود نبودند و نادری هم که با توجه به عملکرد موفق فصل گذشته چند پیشنهاد مناسب داخلی و خارجی با مبالغ بالاتری داشته طبیعتا به دریافت این مبلغ راضی نبود. در نهایت مدافع جوان تراکتورسازی به دلیل عدم توافق مالی با مسئولان تراکتورسازی درخواست فسخ یک جانبه قرارداد را مطرح کرده و با دریافت برگه فسخ راهی لیگ بلژیک شده است.

این در حالی است که پزشک تراکتورسازی چندی پیش اعلام کرده بود نادری به دلیل مصدومیت در تمرینات این باشگاه شرکت نکرده و مشکل دیگری ندارد و حالا هواداران تراکتورسازی شاهد انتقال بازیکن خود به لیگ بلژیک هستند و البته می‌بینند که مشکل نادری اختلاف بر سر مبلغ قرارداد بوده و نه مصدومیت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

The Latest