کیانی فرمانده جدید سپاهان

https://static2.farakav.com/files/pictures/01317559.jpg

مهدی کیانی در فصل پیش رو نقشی کلیدی در افکار امیرقلعه نویی ایفا خواهد کرد.

به خدمت گرفتن مهدی کیانی کاپیتان کهنه کار تراکتورسازی تبریز یکی از مهم ترین خریدهای پنجره تابستانی را به نام سپاهانی‌ها رقم زد؛ بازیکنی که نقش مهمی در موفقیت‌های فصل‌های اخیر تراکتورسازی تبریز داشته و خروج او از این تیم زیاد محتمل به نظر نمی رسید، اما به دلیل رابطه نه چندان خوب کیانی و محمدرضا زنوزی مالک جدید قرمزپوشان تبریزی این انتقال نهایی شد و فصل آینده مهدی کیانی با پیراهن شماره 6 برای سپاهان بازی خواهد کرد.

کیانی تاکنون در بازی‌های پیش فصل سپاهان هم نمایش خوبی داشته و به خصوص در اولین دیدار دوستانه طلایی پوشان برابر فولادخوزستان نیز توانست انتظارات امیرقلعه نویی را برآورده کند.

هافبک 31 ساله سپاهان در واقع می‌تواند همان مهره‌ای باشد که طلایی پوشان پس از خداحافظی محرم نویدکیا خلا آن را حس می‌کردند. کیانی در بازی‌های تدارکاتی علاوه بر پخش توپ مناسب میان‌هافبک‌های تیم و همینطور مهاجمین، فاکتور جنگندگی را هم به نمایش سپاهانی‌ها اضافه کرده؛ ضمن اینکه سایر بازیکنان نیز احترام ویژه‌ای برای کیانی قائل هستند و همین موضوع به رهبری بهتر کیانی در زمین هم کمک می‌کند.

کاپیتان اول طلایی پوشان در لیگ هجدهم حسین پاپی خواهد بود ولی با توجه به اینکه به نظر می‌رسد، این بازیکن مهره ثابت قلعه نویی نباشد، کیانی به عنوان کاپیتان اصلی سپاهانی‌ها به شمار خواهد رفت و همین مسئله مسئولیت‌های او را در تیم جدیدش نیز بیشتر خواهد کرد.

منبع: ورزش سه

The Latest