کمالوند:با تراکتوری‌ها مذاکرات خوبی داشتم اما نشد

https://static2.farakav.com/files/pictures/01297608.jpg

سرمربی اکسین معتقد است تیمش پتانسیل لازم برای صعود به لیگ برتر را دارد.

در لیگ برتر تنها ۵ تیم وجود دارد به لحاظ امکانات و ساختار به معنای واقعی حرفه‌ای هستند و شما در طول فصل بابت زمین تمرین، لباس، امکانات و پرداختی‌ها اعصابت خرد نمی شود. خب این تیم‌ها همگی سرمربی دارند و کار کردن در الباقی تیم‌ها یک فصل فرسایشی را برای شما در پی خواهد داشت.

من صحبت‌های خوبی با تراکتورسازی داشتم و تا حد خیلی زیادی هم جلو رفته بودیم اما به هرحال نشد. برای همین ترجیح دادم جایی کار کنم که همه فاکتورهای یک تیم حرفه‌ای را داشته باشد. تفاوتی هم برای من در لیگ برتر و لیگ یک وجود نداشت. من تیمی را می‌خواستم که در کورس قهرمانی باشد برای همین به سه تیم دیگر لیگ برتری که پیشنهاد داده بودند، جواب منفی دادم. دیگر ششم کردن تیم‌ها برایم جذابیتی ندارد.

من در ۳۰ سالگی تراکتورسازی را به لیگ یک آوردم و سه سال سرمربی یکی از پرطرفدراترین تیم‌های ایران بودم. با صنعت نفت و گسترش فولاد بهترین نتایج تاریخ این تیم‌ها را در لیگ برتر داشتم. پس الزاما خیلی هیجانی برای کار کردن در لیگ برتر نداشتم. اصولا عنوان لیگ برتر یا لیگ یک خیلی برایم مهم نبود.

من با فضای کار در لیگ یک غریبه نیستم و خدا را شکر تا الان در این ۱۵ سال کارنامه بدی نداشتم. هیچ وقت تیم‌های تحت هدایت من رتبه دو رقمی نداشته اند و به لطف خدا توانسته ام عملکرد قابل دفاعی داشته باشم. بازیکنانی که با من به اکسین آمده اند همگی سالها در لیگ برتر تجربه داشته اند و حال آنها نیز به سطحی رسیده اند که آرامش برایشان مهمترین دغدغه است.

مسولان اکسین از من قول صعود نگرفته اند اما با اعتباری که از این فوتبال دارم و بازیکنانی که در تیم ما حضور دارند، شک نکنید ما مدعی خواهیم بود. این در حالی است که ما در بحث قراردادها یکی از تیم‌های متوسط لیگ یک هستیم و آقای دکتر حمزه لو مدیریت باشگاه گواه این موضوع هستند که اکسین ریخت و پاشی نداشته است.

منبع: ورزش سه

The Latest