تهدید کادرفنی سابق؛ تراکتور به دسته یک می‌رود؟

https://static2.farakav.com/files/pictures/01316264.jpg

اعضای کادرفنی سابق تراکتورسازی با شکایت از این باشگاه باعث دردسر مسئولان سرخپوشان تبریزی شده اند.

اعضای سابق کادرفنی تراکتورسازی که در لیگ شانزدهم در این تیم فعالیت می‌کردند به دلیل پرداخت نشدن مطالبات خود به فدراسیون فوتبال شکایت کرده اند و حالا حکم کمیته تعیین وضعیت برای آنها به ضرر تراکتورسازی صادر شده است.

علاوه بر امیر قلعه نویی سرمربی سابق تراکتور، کادرفنی او یعنی میگوئل تکسیرا، روی تاوارس، بیاض پورممی و سعید الهویی نیز از این باشگاه شکایت کردند و حکم کمیته تعیین وضعیت درباره آنها صادر می‌شود. البته در این بین تاوارس و تکسیرا پول شان را به دلیل شکایت از مسئولان پیشین باشگاه به فیفا دریافت کردند اما سایرین هنوز طلبکار هستند.

همچنین اعضای کادرفنی سابق تراکتورسازی یعنی یحیی گل محمدی و دستیارانش نیز از این باشگاه شکایت کردند و آنها نیز احتمالا باشگاه را محکوم خواهند کرد.

در حکمی که فدراسیون فوتبال برای تراکتورسازی صادر کرده آمده که باشگاه اگر در مدت زمان معلوم طلب این مربیان را پرداخت نکند، بدون ابلاغ مجدد مطابق ماده 89 مقررات انضباطی در مرحله اول این باشگاه با کسر امتیاز و یا محرومیت از نقل و انتقال بازیکن مواجه می‌شود. در صورتی تمرد از اجرای حکم فدراسیون می‌تواند تراکتورسازی را به یک دسته پایین تر تنزل بدهد!

باید دید در واکنش به این موضوع مسئولان تراکتورسازی چه اقدامی خواهند کرد. بی تردید با توجه به سخت گیری کمیته تعیین وضعیت فدراسیون در بحث مطالبات اگر پرداختی به کادرفنی سابق این باشگاه انجام نشود، احتمالا مشکلات بعدی گریبان گیر این تیم خواهد شد.

منبع: ورزش سه

The Latest