ابراهیمی: تراکتور ارث پدری ام نبود

https://static2.farakav.com/files/pictures/01258325.jpg

بازیکن سابق تراکتورسازی می‌گوید قصد دارد با حضور در اکسین فضای متفاوتی را تجربه کند.

همیشه مردم چیزهایی را از بیرون می‌بینند و قضاوت می‌کنند اما ما بازیکنان درون تیم هستیم و می‌دانیم شرایط بسیار متفاوت از تصورات مردم است.

من هیچگاه در این مدت صحبتی نکردم و ترجیح دادم در سکوت به کارم ادامه دهم. وقتی مدیریت جدید در تراکتورسازی مستقر شد مرا دیگر نخواستند و من هم این حق را به آنها می‌دهم که حق انتخاب داشته باشند. اما موضوعی که آزار دهنده است صحبت‌هایی بود که مطرح می‌شد و می‌گفتند ما تراکتور را ارث پدری خودمان می‌دانیم. خودمان را به تیم تحمیل کرده ایم و هیچ پیشنهادی نداریم. ولی دیدید که اینطور نیست و بدون کوچکترین حاشیه از فوتبال تبریز خداحافظی کردم. امیدوارم که موفق باشند و بهترین اتفاق‌ها برایشان بیفتد. بهرحال فوتبال است و اتفاقات خاص خودش را دارد ولی خوب است که همیشه و در همه حال احترام‌ها حفظ شود.

خیلی زود است که درباره آینده صحبت کنیم چون کار را تازه آغاز کرده ایم و زمان می‌خواهیم تا به هماهنگی برسیم. آقای کمالوند کارش را بلد است و فکر می‌کنم اگر اتفاق خاصی نیفتد می‌توانیم یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر باشیم. فکر می‌کنم با حضور در اکسین می‌توانم شرایط متفاوتی را تجربه کنم. ما برای برگزاری اردو به اردبیل آمده ایم و بعد به تهران برمی گردیم تا خودمان را برای شروع مسابقات آماده کنیم.

منبع: ورزش سه

The Latest