پدیده تراکتورسازی از این باشگاه شکایت کرد!

https://static2.farakav.com/files/pictures/01289214.jpg

دلیل غیبت پدیده تراکتورسازی در تمرینات و اردوی این تیم این است که او اعتقاد دارد قراردادش با این باشگاه به پایان رسیده است!

محمد نادری مدافع تراکتورسازی که در فصل گذشته بازی‌های خوبی برای این تیم انجام داد و پدیده سرخپوشان تبریزی لقب گرفت، از زمان شروع تمرینات غایب بوده و حتی همراه سایر اعضای تیم به اردوی ترکیه نیز نرفته است.

نادری حدود دوماه قبل دست خود را به تیغ جراحان سپرد و پزشک تیم تراکتورسازی همین موضوع را دلیل غیبتش در تمرینات و اردو دانسته است. دکتر صادقی درباره نادری اعلام کرده که او نیاز به استراحت مطلق دارد و بعد از اردوی ترکیه به تیم ملحق می‌شود.

حالا اما درباره نادری خبر می‌رسد که او درخواستی شکایت آمیز درباره قراردادش با تراکتورسازی را به سازمان لیگ ارائه کرده و این درخواست به کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون رسیده تا درباره اش تصمیم گیری شود.

روزبه وثوق احمدی، رییس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون در این خصوص به “ورزش سه” می‌گوید: «درخواستی از سوی مدیربرنامه‌های نادری به دست ما رسیده مبنی بر اینکه دو قرارداد وجود دارد. در این درخواست ذکر شده یک قرارداد یکساله و یک قرارداد سه ساله موجود است اما به طور دقیق چیزی مشخص نشده و درخواست ما این است که نادری خواسته اش را به طور دقیق مشخص کند تا روند رسیدگی به پرونده را شروع کنیم.»

در این باره شنیده می‌شود نادری اعتقاد دارد قراردادش با تراکتورسازی به پایان رسیده و قرارداد سه ساله‌ای که ابتدای لیگ هفدهم امضا شده نمی تواند درست باشد. باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی درباره نادری رخ می‌دهد و واکنش باشگاه تراکتورسازی به مدافع جوانش در این خصوص چیست.

منبع: ورزش سه

The Latest