خبیری: درباره ترابی تراکتورسازی تخلف کرده نه پرسپولیس

https://cdn.isna.ir/d/2018/05/04/4/57674291.jpg

مشاور سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید این باشگاه در ماجرای مهدی ترابی مرتکب تخلفی نشده است.

ما درباره انتقال این بازیکن کاملا قانونی عمل کردیم و اینگونه نبود که بدون اطلاع باشگاه سایپا با بازیکن جلسه بگذاریم، توافق کنیم و چک هم به او بدهیم. اگر قرار به تخلف باشد، باشگاه تراکتورسازی در این زمینه تخلف کرده است.

آقای گرشاسبی طی جلسات متعدد با مدیران باشگاه سایپا در نهایت موفق شد رضایت مدیران این باشگاه را بگیرد. ما هم با ترابی قراردادی بستیم اما تراکتوری‌ها با بازیکنی که تحت قرارداد باشگاه سایپا بود، جلسه گذاشتند و توافق کردند. آنها همچنین مدعی هستند که یک چک هم به ترابی داده‌اند.

رئیس محترم تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح و همچنین حوزه محترم نظام وظیفه صراحتا اعلام کردند تراکتورسازی دیگر نمی‌تواند بازیکن سرباز بگیرد. این باشگاه به بخش خصوصی واگذار شده و چطور می‌تواند بازیکن سرباز بگیرد؟ پرسپولیس همچون سایر باشگاه‌های دولتی نمی‌تواند بازیکن سرباز بگیرد حال چطور تراکتوری‌ها می‌خواهند این کار را بکند؟ من فکر می‌کنم آقای زنوزی با طرح چنین ادعایی تخلف باشگاه تراکتورسازی را آشکار کردند. البته ما خوشحالیم که این موضوع قرار است در کمیته تعیین وضعیت بازیکنان بررسی شود چراکه آقای وثوق احمدی مسئول این کمیته، فردی آگاه به قوانین هستند و تصمیم به حق و قانونی را می‌گیرند. پرسپولیس اصلا در این موضوع ذی‌نفع نیست و این مساله باید بین باشگاه تراکتورسازی و سایپا بررسی شود.

منبع: ایسنا

The Latest