آیا توشاک به کی‌روش بازیکن می‌دهد؟

https://static2.farakav.com/files/pictures/01314610.jpg

تنش‌های به وجود آمده بین سرمربیان خارجی باشگاه‌ها و کارلوس کی روش به نشست خبری توشاک نیز رسید.

امروز نشست خبری جان توشاک در باشگاه تراکتورسازی برگزار شد و او برای نخستین بار رودرروی اصحاب رسانه قرار گرفت تا پاسخگوی سوالات آن‌ها باشد.

یکی از نقاط مبهم در خصوص این سرمربی خارجی این است که آیا پس از تنش‌های ایجاد شده، او با کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی همکاری خواهد کرد یا خیر. البته در اختیار گذاشتن بازیکنان برای مسابقات فیفادی جزو وظایف تمام باشگاه‌ها است و این سوال و نقطه ابهام مربوط به موارد خاص، مثل فصل گذشته و بازی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا است که با اردوی آماده سازی تیم ملی در تقارن بود.

اتفاقا این سوال امروز از سرمربی بریتانیایی تبار تراکتور پرسیده شد اما در ابتدا باشگاه اجازه این پرسش را نداد و سپس هم مترجم به شکلی ناقص آن را ترجمه کرد تا توشاک با سوالی عجیب روبرو شود. سوال این بود که اگر او فصل قبل جای قلعه نوئی، شفر و برانکو بود، چه تصمیمی می‌گرفت؟ اما آنچه پرسیده شد، این بود که آیا تراکتورسازی بازیکنانش را به طور معمول در اختیار تیم ملی قرار می‌دهد؟

جان توشاک نیز پاسخی معمول به این سوال داد و حضور بازیکنانش در تیم ملی را افتخار باشگاه دانست.

سرمربی تراکتورسازی امروز با اشاره به کارلوس کی روش، گفت که با او در پرتغال و انگلستان آشنایی داشته و در دو مقطع کروز، دستیار کی روش را به عنوان سرمربی هدایت می‌کرد.

منبع: ورزش سه

The Latest