رونمایی از خروجی جدید تراکتورسازی/ ابراهیمی دوباره شاگرد کمالوند شد

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/04/Orginal/c9bf6696fa554090874b68ccb847878c..jpg

هافبک - مهاجم سالیان اخیر تیم تراکتورسازی به جمع شاگردان فراز کمالوند در تیم دسته اولی اکسین البرز ملحق شد.

برخلاف اینکه گفته می‌شد محمد ابراهیمی با وجود خداحافظی از هواداران تراکتورسازی در لیگ هجدهم نیز پیراهن این تیم را به تن خواهد کرد، اما این بازیکن روز گذشته با عقد قراردادی رسما به تیم اکسین البرز پیوست تا به حضور چندین ساله خود در فوتبال تبریز خاتمه دهد.

وینگر باتجربه و تکنیکی شیرازی درحالی سر از تیم دسته اولی اکسین درآورد که هدایت این تیم را به تازگی فراز کمالوند سرمربی پیشین تراکتور عهده‌دار شده است و به عبارتی دیگر، او دوباره شاگرد مربی سابق و کاشف خود شد.

یادآور می‌شود ابراهیمی 33 ساله که فوتبال خود را از تیم پیام مخابرات شیراز آغاز کرده است، در زمان بازگشت تراکتورسازی به لیگ برتر با هدایت فراز کمالوند، توسط این مربی کشف و به فوتبال کشورمان معرفی شد.

هافبک - مهاجم سالیان اخیر تیم تراکتورسازی که با لقب ‌اف 14‌ در فوتبال ایران شهرت یافته، در زمان فعالیتش در فوتبال تبریز، یک و نیم فصل نیز در تیم گسترش فولاد به میدان رفت.

ناگفته نماند محمد ابراهیمی پس از محمد ایرانپوریان، مهدی کیانی، جوردی آلمیدا، سلیمان کرپیچ، عارف آغاسی و فاخر تهامی، هفتمین خروجی رسمی تراکتورسازی در فصل نقل و انتقالات محسوب می‌شود.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest