ابراهیمی: آقای کمالوند دست مرا گرفته بود

https://static2.farakav.com/files/pictures/01258325.jpg

محمد ابراهیمی بازیکن سابق تیم فوتبال تراکتورسازی در تصمیمی غیرمنتظره اکسین البرز را برای ادامه فوتبالش انتخاب کرد.

ابراهیمی که از بازیکنان مهم دوره تازه تراکتورسازی در فوتبال ایران به شمار می‌آید با این قرارداد به سرمربی سابقش فراز کمالوند پیوست. ابراهیمی در این باره می‌گوید: امروز بعدازظهر آمدیم به آقای کمالوند تبریک بگوییم که در نهایت بحث و صحبتمان به اینجا منجر شد که در اکسین بمانیم. البته من پیشنهاد لیگ برتری داشتم و حتی قرار بود فردا با یک تیم لیگ برتری قرارداد ببندم و فکر کردم با وجود حضور آقا فراز کار در این تیم برایم راحت تر است و یک سال دور از هیاهو با موفقیت به کارم ادامه بدهم.

فعلا نمی خواهم درباره تراکتور صحبت کنم و ان شاالله در زمان مناسب این کار را خواهم کرد اما باتوجه به اینکه آقا فراز در زمانی دست ما را گرفته و کمک زیادی به ما کرده من هم فکرکردم وقت جبران محبت‌های ایشان است و کنار ایشان دوباره موفقیتی را مثل موفقیت تراکتورسازی جشن بگیریم و از همین جا هم به همه هواداران تراکتور سلام می‌کنم و بابت سال‌های سال حضور موفقیت آمیز کنار ایشان از آنها متشکرم. دوره زندگی من در تراکتورسازی دوره‌ای است که هرگز از یادم نخواهد رفت، دوره‌ای شیرین که برای من فقط مهر و محبت مردم و هواداران تراکتور را به ذهن می‌آورد.

تیم اکسین با انتخاب مربی اش نشان داده که قصد بزرگی و حضور در رده‌های بالای جدول و صعود را دارد بنابراین وقتی چنین پیشنهادی به شما می‌دهند روی آن مکث می‌کنید و در نهایت من این تیم را برای ادامه فوتبالم انتخاب کرده ام.

منبع: ورزش سه

The Latest