مهاجری خطاب به بازیکنان: باید تراکتور را به جایگاه واقعی خود برسانیم

http://www.tractor-club.com/cache/special_pic/4569_20180619_190304.jpg

برای بستن تیم به ۷، ۸ بازیکن دیگر نیاز داریم

تراکتورسازی تیم بزرگی است و سال گذشته به هر دلیلی در جایگاه واقعی خود نبود ولی امسال با مالکیت آقای زنوزی قصد داریم مدعی قهرمانی باشیم.

هنوز بستن تیم به پایان نرسیده است. ۵ بازیکن جدید جذب کردیم و به ۷ ،۸ بازیکن دیگر نیاز داریم تا ترکیب تیم را نهایی کنیم.

نفراتی که پیش از این در شهر تبریز بازی کردند جو این شهر را بهتر می‌شناسند. خوب می‌دانید که هرگاه خوب بازی کنیم هوادار به ورزشگاه می‌آید و هروقت خوب نباشیم حضور هوادار هم کم‌رنگ می‌شود.

سال گذشته تراکتور تماشاگرانش را از دست داد و امیدوارم امسال به‌گونه‌ای عمل کنیم که پرشورها به ورزشگاه بازگردند.

باید ابتدا برای اعتبار و‌ عزت خود بجنگید و سپس نهایت تلاش خود را به کار گیرید تا در حد و اندازه‌های نام بزرگ تراکتورسازی ظاهر شویم.

مربی جدید بدون پیش زمینه و‌ قضاوتی به تراکتور می‌آید و اسم و‌ رسم نفرات برایش مهم نیست و این می‌تواند به نفع بازیکنان جوان باشد تا به بهترین شکل ممکن خودی نشان دهند. ما باید با یک رقابت سالم دست به دست هم دهیم تا از رقبا سبقت بگیریم.

با آمدن آقای زنوزی که بخش خصوصی است شرایط جدیدی برای تراکتورسازی رقم خورد. ایشان در زمان مالکیت باشگاه گسترش فولاد تیم را برای قهرمانی نمی‌بستند ولی معتقدند با قهرمانی تراکتورسازی میلیون‌ها هوادار شاد می‌شوند و تصمیم داریم تیم خوبی برای فصل جدید آماده کنیم.

بازیکن باید موفقیت را بخواهد. روزهایی که با حس و حال تمرین کنید تیم‌تان به هر چیزی می‌رسد و امیدوارم تا آخرین روز لیگ با همه وجود تلاش کنید.

تراکتور یک باشگاه حرفه‌ای است و باید خودتان را به شخصیت این تیم برسانید. تراکتورسازی شخصیت بالایی دارد، پس باید با همه وجود برای موفقیت این تیم تلاش کنید. امیدوارم دست به دست هم دهیم تا سال رویایی برای هم رقم بزنیم. به بچه‌های فصل گذشته خسته نباشید و به بچه‌های جدید خوش آمد می‌گویم.

منبع: وب‌سایت رسمی باشگاه

The Latest