الیاسی: عقلانی نیست بدون نظر سرمربی بازیکن بگیریم/ هواداران به باشگاه اعتماد کنند

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/03/Orginal/04132535418147a7acfd1eafe3935165..jpg

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی، گفت: باید نظر سرمربی را برای جذب بازیکنان جدید بگیریم و عقلانی نیست بدون نظر او بازیکن جذب کنیم.

تمرینات تراکتورسازی از ساعت 18 امروز زیرنظر رضا مهاجری آغاز می‌شود و اعضای تیم کار خود را استارت می‌زنند.

توشاک طی چند روز آینده به ایران می‌آید و احتمالا یک دستیار هم با خودش به همراه می‌آورد.

در نقل و انتقالات باید فوندانسیون تیم را حفظ کنیم و براساس نظر سرمربی اقدامات لازم را انجام دهیم، همه می‌دانند در مقطع فعلی مسابقات جام جهانی انجام می‌شود و خیلی از بازیکنان درگیر این رقابت‌ها هستند، ما برای جذب بازیکن همچنان فرصت داریم، تعدادی بازیکن جدا شدند و تعدادی جای خالی در لیست بزرگسالان و زیر 23 سال داریم، چهار بازیکن خارجی هم می‌توانیم جذب کنیم، باید منتظر نظر سرمربی باشیم و براین اساس در ادامه اقدامات‌مان را انجام دهیم،‌ اگر الان بخواهیم بازیکن بگیریم بدون اینکه نظر سرمربی را جلب کنیم، این کار چندان عقلانی نیست.

وی یادآور شد: فیلم‌های مسابقات تراکتورسازی و بخشی از بازی‌های لیگ در اختیار توشاک قرار داده شده تا او با بررسی این فیلم‌ها نظر خود را در مورد جذب بازیکنان بیان کنند.

صحبت‌های زیادی از سوی مهاجری با بازیکنان مختلف انجام شده و مذاکرات در جریان است، من قصد ندارم از بازیکن خاصی نام ببرم، اما هواداران باید کمی صبور باشند و به باشگاه اعتماد کنند، مطمئنا تیم قوی خواهیم بست و جاهای خالی که داریم را با بازیکنان باکیفیت پر می‌کنیم تا بتوانیم در لیگ هجدهم تیم قدرتمندی را راهی مسابقات کنیم.

کارهای قانونی ثبت باشگاه در حال انجام است و هیات مدیره هم بعد از انجام مراحل قانونی معرفی خواهد شد.

این پیروزی را به تمامی فوتبال‌دوستان ایرانی تبریک می‌گویم و این موفقیت باعث شادی دل همه مردم ایران شد، امیدوارم تیم ملی در ادامه مسیر خود بتواند به موفقیت برسد، تیم ملی متعلق به کل کشور است، امیدوارم بازیکنان تیم ملی در دیدار با اسپانیا هم عملکرد درخشانی داشته باشند و با تمام توان و وجود مقابل حریف قدرتمند خود صف‌آرایی کند و در پایان، عملکرد داشته باشند که همه به فوتبال ایران احترام بگذارند و باعث رضایت هواداران شوند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest