کیانی: در تراکتورسازی احترام من حفظ نشد/ حاشیه‌هایی درست کردند که برایم قابل تحمل نبود

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1396/12/23/1396122315294572413630114.jpg

هافبک سابق تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: در این چند سال حاشیه‌هایی درست کردند که برایم قابل تحمل نبود و شرایط طوری پیش رفت که از تراکتورسازی جدا شدم.

من در سال‌های گذشته هم از تیم‌های بزرگی مثل سپاهان و پرسپولیس پیشنهاد داشتم اما در تراکتورسازی ماندم. امسال هم قصد داشتم بمانم اما شرایطی ایجاد شد که در نهایت سپاهان را انتخاب کردم. برخی‌ها می‌خواستند ارتباط من و هواداران را خراب کنند و احترام‌ها از بین رفته بود. در نهایت تصمیم به انتخاب سپاهان گرفتم و امیدوارم که در این تیم عملکرد خوبی داشته باشم.

من گفته بودم که خوشحالم به یک تیم بزرگ آمدم اما از قولم نوشته بودند که خوشحالم از یک تیم بزرگ به یک تیم بزرگتر رفتم. من اینطور حرف نزدم و حالا هم می‌گویم که خوشحالم که از یک تیم بزرگ به یک تیم بزرگ دیگر رفتم. من دوست داشتم در تراکتورسازی بمانم اما در این چند سال حاشیه‌هایی درست کردند که برایم قابل تحمل نبود. آقایان حرف از بازیکن‌سالاری زدند در حالیکه من اصلا دنبال این چیزها نبودم.

10 سال مالیات من را ندادند و بارها با مشکلات مالی مواجه شدم. جالب است که گفتند کیانی پولکی است، من اگر پولکی بودم در سال‌های گذشته که پیشنهادهای خوبی داشتم تراکتورسازی را ترک می‌کردم. من به عنوان اولین نفر با تراکتورسازی صحبت کردم که قراردادم را تمدید کنم، 6 ماه هم پول نگرفته بودم و به باشگاه گفتم که حداقل قسمتی از طلبم را بدهید که در نهایت ندادند. متاسفانه باشگاه قولش را عملی نکرد و بعد هم آقای خطیبی تماس گرفت و گفت که آقای زنوزی گفته است که بازیکن سالاری نداریم.

من جوانی‌ام را در تراکتورسازی گذاشتم و تعصب خودم را به این تیم نشان دادم، جدایی از این تیم هم برایم سخت بود ولی حالا به تیم بزرگی مثل سپاهان آمدم و تلاش می‌کنم تا فصل خوبی را در این تیم پشت سر بگذارم. متاسفانه در تراکتورسازی احترام من حفظ نشد و این در حالی است که در سال‌های گذشته تعصب خودم را به این تیم نشان دادم. من چیز اضافه از باشگاه نمی‌خواستم و فقط در مورد بحث طلب خودم و بچه‌ها حرف زدم که بحث بازیکن‌سالاری را مطرح کردند.

از همه هواداران تراکتورسازی تشکر می‌کنم که در این سال‌ها مرا حمایت کردند. من دوست داشتم باز هم برای این تیم بازی کنم ولی شرایطی ایجاد کردند که جدا شوم. برای تراکتورسازی و هوادارانش نیز آرزوی بهترین‌ها را دارم.

منبع: خبرگزاری تسنیم - Tasnim

The Latest