پایان ۱۱ سال حضور کیانی در تراکتورسازی

https://static2.farakav.com/files/pictures/01253768.jpg

مهدی کیانی کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی با انتشار پستی از خروج قطعی خود از باشگاه تراکتورسازی خبر داد.

طی روزهای اخیر یکی از اخبار داغ باشگاه تراکتورسازی درگیری لفظی میان مهدی کیانی و محمدرضا زنوزی مالک تازه این باشگاه است.

اختلاف نظر به وجود آمده به حدی غیرطبیعی بود که حدس زدن اینکه بازیکن کهنه کار تراکتورسازی دیگر در این تیم باقی نخواهد ماند، چندان دشوار نبود و حالا مهدی کیانی از جدایی قطعی خود می‌گوید.

کاپیتان فصل گذشته تراکتورسازی با انتشار متنی احساسی خطاب به هواداران تراکتورسازی نوشته :«یازده سال همراهی هواداران بی نظیر تراکتور که فکر می‌کنم هیچ لحظه‌ای را پیدا نمی کنم که لذت نبرده باشم. هوادارانی که به خیلی‌ها یاد دادند حمایت فقط در روزهای پیروزی معنی پیدا نمی کند و دوری از آنها کار آسانی نیست.

در این یازده سال هیچوقت به خودم اجازه ندادم دل هواداران را بشکنم با اینکه پیشنهادهایی از سرخابی‌های تهران داشتم و می‌دانستم هیچکس در تبریز دوست ندارد کاپیتان تیمش را در تیم‌های پایتخت ببیند و هیچ زمان پول بیشتر باعث نشد از تراکتور دل بکنم که همه مدیران قبلی میتوانند شهادت دهند.

امسال اما شرایط فرق کرد. کسانی انگار در باشگاه تراکتور دوست نداشتند این پیمان که در سخت ترین روزها مثل محرومیت از نقل و انتقالات ادامه پیدا کرده بود پایدار بماند.

اگرچه من از حسن نیت مالک تازه باشگاه تراکتور مطمئنم و می‌دانم حمایت مادی و معنوی شان از تراکتور بزرگ صادقانه است‌ .

برای حفظ حرمت‌ها و دلبستگی عاشقانه ام به تراکتور تصمیم گرفتم مدتی از تیم محبوبم فاصله بگیرم و در باشگاهی توپ بزنم که کمترین تنش را در این سال‌ها با هواداران فهیم تراکتور داشته است.

بعضی موقعها با نبودنت بیشتر میتوانی کمک کنی و امروز ان زمان است. تراکتوری‌های عزیز ، پرشورها خدانگهدار تان. باز هم روزی می‌رسد که در کنار هم برای تراکتور فریاد بکشیم.

دوستتان دارم هواول اخریار.»

کیانی در قسمتی از دلنوشته خود به این موضوع اشاره کرده که به تیمی خواهد رفت که طی سال‌های اخیر کمترین تنش را با هواداران تراکتورسازی داشته و با این وصف می‌توان یکی از تیم‌های اصفهانی را مقصد آتی کاپیتان فصل گذشته تراکتورسازی دانست.

گفتنی است کیانی از سال 1387 به عضویت تراکتورسازی درآمد و طی این مدت فقط نیم فصل (سال 1394) برای دیگر تیم تبریزی یعنی گسترش فولاد به میدان رفت.

منبع: ورزش سه

The Latest