مهاجری: توشاک به قراردادش با تراکتور پایبند است

https://static2.farakav.com/files/pictures/01276542.jpg

مدیر تیم تراکتورسازی به حواشی ایجاد شده پیرامون مذاکره سرمربی جدید این تیم با باشگاه الاهلی مصر واکنش نشان داد.

هفته گذشته باشگاه تراکتورسازی با جان توشاک، سرمربی نامدار و پیشین تیم‌های رئال مادرید، تیم ملی ولز و … به توافق رسید و قرارداد سه ساله‌ای با او امضاء کرد ولی طی 24 ساعت گذشته سایت ارم نیوز گفت‌وگویی با مدیر باشگاه الاهلی مصر مبنی بر مذاکرات مثبت و انجام توافق با این مربی را انجام داده بود که کمی عجیب به نظر می‌رسید.

جان توشاک قبل از اینکه با ما مذاکره داشته باشد، دو پیشنهاد از تیم ملی کامرون و باشگاه آنتالیا اسپور ترکیه داشت ولی طبق وعده‌ای که آقای زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی برای حضور یک سرمربی نامدار خارجی داشت، با او مذاکراتی انجام داد.

آقای زنوزی توانست نظر مساعد توشاک را جلب کند که حضور در ایران برای او جذاب‌تر است و به همین خاطر ایشان با ما قراردادی امضاء کرد و به آن پایبند خواهد بود.

افرادی بیرون از ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس و عربی شیطنت می‌کنند که در واقع این اتفاق کمرنگ شود و به همین خاطر باشگاه مصری اعلام کرده با آقای توشاک مذاکره‌ای انجام داده‌ایم.

آقای توشاک این موضوع را شدیدا تکذیب می‌کند؛ مطرح شدن چنین مسائلی شیطنت کشورهای عربی است که می‌خواهند ایران را ناامن جلوه دهند.

قبول کردن این موضوع که ما یک مربی بزرگ با رزومه خوب به ایران آورده‌ایم، و توانسته‌ایم شرایطی به وجود بیاوریم و به توشاک نشان دهیم که ایران کشوری امن است، برای آنها سخت است ولی اکنون افرادی به روش‌های مختلف قصد شیطنت کردن دارند.

منبع: ورزش سه

The Latest