ترابی آخرین سرباز تراکتورسازی می‌شود؟!

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/03/Orginal/831ddd35c39d4eeb931cbb224416183c..jpg

این احتمال وجود دارد که بازیکن ملی‌پوش سایپا به عنوان آخرین سرباز تراکتورسازی معرفی شود.

باشگاه تراکتورسازی اخیرا به بخش خصوصی واگذار شده و با توجه به اینکه دیگر باشگاه نظامی محسوب نمی‌شود، از این رو قادر به جذب بازیکن سرباز نیست و وضعیت سربازان این تیم نیز تحت تاثیر این امر قرار داشت.

این موضوع برای تراکتورسازی به نگرانی بزرگی تبدیل شده بود چراکه در صورت جدایی بازیکنان سرباز، این تیم با مشکل کمبود بازیکن روبرو می‌شد که می‌توانست برای سرخ‌پوشان در فصل جدید دردسرساز شود اما با تلاش مسئولان تراکتور این مشکل مرتفع گشت.

در این راستا، مسئولان باشگاه تبریزی در رایزنی‌های خود با تربیت بدنی نیروهای مسلح درنهایت موفق شدند موافقت این سازمان و مجوز ادامه حضور سربازان فصل گذشته تیمشان را کسب نمایند تا آنها در لیگ هجدهم نیز با پیراهن تراکتور به میدان بروند.

اما این درحالی است که شب گذشته محمدرضا زنوزی مالک تراکتورسازی اعلام کرد این تیم احتمال دارد یک بازیکن سرباز دیگر نیز جذب کند و این اعلام کافی بود تا گمانه‌زنی‌ها پیرامون حضور مهدی ترابی بازیکن ملی‌پوش سایپا در این تیم دوباره شروع شود.

ترابى که در اواسط فصل گذشته لیگ برتر مشمول خدمت سربازى بود با مذاکرات خود با مدیران وقت تراکتور به عنوان بازیکن سرباز انتخاب و کارهاى ادارى‌اش انجام شد که با توجه به شرایط ادارى و تحصیلى مجبور بود تا پایان فصل در سایپا حضور داشته باشد.

این بازیکن خوش تکنیک که مورد توجه سرخابی‌های پایتخت نیز قرار دارد، درحال حاضر همراه با تیم ملی کشورمان در رقابت‌های جام جهانی 2018 روسیه به سر می‌برد و بعد از این مسابقات مشخص خواهد شد که آیا او سرباز تراکتورسازی می‌شود یا خیر؟

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest