تبریز| زنوزی: توشاک برای تراکتورسازی از خودگذشتگی کرد

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1397/03/19/1397031911283991514374704.png

مالک باشگاه تراکتورسازی ضمن تایید پیشنهاد الاهلی مصر به سرمربی جدید سرخ‌پوشان گفت: توشاک برای حضور در تراکتورسازی از خودگذشگی و پیشنهاد بالای تیم مصری را رد کرد.

روز گذشته جلسه‌ای برگزار و با توجه به حضور سربازان در تراکتورسازی پیش از انتقال امتیاز این باشگاه، تصویب شد که این بازیکنان تا پایان خدمت سربازی خود در تراکتورسازی حضور داشته باشند.

جا دارد از سردار عابدین خرم، سردار باران چشمه، سردار الیاسی، سردار عاشوری و سرلشکر باقری تشکر کنم که در این موضوع از باشگاه تراکتورسازی حمایت کردند. بدین ترتیب ما می‌توانیم از بازیکنان سربازی که از فصل گذشته در تراکتورسازی حضور دارند استفاده کنیم. احتمال دارد یک بازیکن سرباز دیگر نیز به تراکتورسازی اضافه شود.

این خبر را من هم در رسانه‌ها دیدم و گفتم با مدیربرنامه‌های آقای توشاک تماس بگیرند. جان توشاک مربی شناخته شده‌ای است که تاکنون مربی همسطح او در فوتبال ایران حضور نداشته. متاسفانه تیم‌های کشور‌های عربی تلاش می‌کنند حتی با قراردادهای چند برابری، وی را از حضور در ایران منصرف کنند.

خوشبختانه آقای توشاک هم در پاسخ به این پیشنهاد اعلام کرده است که با تراکتورسازی قرارداد دارد و به هیچ عنوان از قرارداد خود خارج نمی‌شود. سرمربی تراکتورسازی تا 10 روز آتی نیز راهی ایران می‌شود. واقعاً آقای توشاک در این رابطه از خودگذشتی و پیشنهاد بالای الاهلی مصر را رد کرده است.

این تیم مشتریانی خارج از استان دارد، اما اولویت ما برای واگذاری تبریز و ماشین سازی است. با این حال مالک باشگاه ماشین سازی اعلام کرده که قصد تیم‌داری در لیگ بر‌تر را ندارد و خواهان امتیاز لیگ دسته یک است. قصد داشتیم امتیاز لیگ برتری را به ماشین سازی داده و گسترش فولاد را به لیگ یک ببریم، اما اعلام کرده‌اند که شرایط به گونه‌ای است که امکان تیم‌داری در لیگ بر‌تر را ندارند.

امروز نیز مذاکراتی جهت انتقال امتیاز باشگاه ماشین سازی صورت گرفته است. از نظر قانونی حفظ گسترش فولاد مشکلی ندارد، چرا که در واقع شرکت‌های جداگانه مالک این دو باشگاه یعنی تراکتورسازی و گسترش فولاد هستند، اما قصد داریم تراکتورسازی با برنامه‌ریزی و سرعت خوب حرکت کند، به همین دلیل می‌خواهیم گسترش فولاد را واگذار و با تمام قدرت برای آماده‌سازی تراکتورسازی تلاش کنیم.

خوشبختانه با علی عبدالله‌زاده قراردادی سه ساله منعقد کردیم. تاکنون با هر یک از اعضای باشگاه از جمله سرمربی و بازیکنان قراردادهای بلند مدت امضا کرده‌ایم تا در سال‌های آتی نیز مشکلی برای تراکتورسازی پیش نیاید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

The Latest