رونمایی از چهارمین خرید تراکتور در نقل و انتقالات/ جانشین آقای گل از برزیل آمد!

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/03/Orginal/686c12cb7a4a48b79e466739da41fbd5..jpg

مدافع گلزن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با امضای قراردادی ۳ ساله به تراکتورسازی ملحق شد.

علی عبدالله‌زاده، مدافع فصل گذشته تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با امضای قراردادی به مدت 3 فصل به عضویت تراکتورسازی درآمد تا در لیگ هجدهم با پیراهن تیم محبوب پرشورهای آذربایجان به میدان برود.

این بازیکن 25 ساله که اصلیت آبادانی دارد، یکی از مدافعان گلزن لیگ برتر فوتبال کشورمان محسوب می‌شود؛ او در پست مدافع راست بازی می‌کند و جانشین محمد ایرانپوریان در ترکیب سرخ‌پوشان تبریز خواهد شد.

عبدالله‌زاده در 98 بازی خود برای صنعت نفت 6 بار موفق به گلزنی شده و در تیم‌های ملی امید و جوانان کشورمان نیز حضور داشته است.

از جمله گل‌های این مدافع در لیگ برتر فوتبال می‌توان به گل 3 امتیازی‌اش مقابل پرسپولیس و همچنین گلزنی او در خانه تراکتورسازی در جریان تساوی 2 بر 2 در لیگ شانزدهم اشاره کرد.

او در فصل گذشته نیز در رقابت‌های جام حذفی دروازه پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی باز کرد تا پایه‌گذار صعود تیمش و حذف تیم پایتخت‌نشین باشد.

یادآور می‌شود؛ تراکتورسازان پیش از این محسن فروزان، علیرضا نقی‌زاده و محمد طیبی را به خدمت گرفته بودند که با جذب علی عبدالله‌زاده، چهارمین خرید لیگ برتری خود را انجام دادند و حالا دو سهمیه خالی دیگر لیگ برتری دارند.

شایان ذکر است؛ بر اساس هدف‌گذاری مالک جدید باشگاه تراکتورسازی، قرارداد تمامی بازیکنان جدید این تیم بصورت طولانی مدت و با فرجه زمانی 3 ساله امضاء شده است.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest