فایل صوتی دردسرساز؛ پشت پرده اختلاف کیانی با زنوزی/ کاپیتان تراکتور در آستانه جدایی!

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/03/Orginal/ff70eee376aa4005a1bb888e20fce894..JPG

کاپیتان تراکتورسازی که بعد از انتقال مالکیت این باشگاه به بخش خصوصی اولین نفری بود که برای تمدید قراردادش به توافق رسید، حالا در آستانه جدایی قرار گرفته است!

بعد از انتقال امتیاز باشگاه تراکتورسازی به بخش خصوصی و مالکیت محمدرضا زنوزی و به دنبال آن انتخاب محمدرضا مهاجری به عنوان مدیر تیم‌های فوتبال این باشگاه، مهدی کیانی اولین بازیکنی بود که با این تیم برای فصل جدید به توافق رسید تا قراردادش را تمدید کند اما این اتفاق به صورت رسمی رخ نداد و هنوز قرارداد کیانی تمدید نشده است.

ماجرا از این قرار است که کیانی در توافقش با مسئولان باشگاه تراکتورسازی درخواست کرده است تا طلب‌هایش را که مربوط به سال‌های گذشته است پرداخت کنند و از آنها برای وصول این طلب قول گرفته است ولی این قول عملی نشده و موجب گشته است تا کیانی از مسئولان تراکتور دلخور شود.

در این راستا، کیانی در برخی محافل صحبت‌هایی را در مورد بدقولی مالک جدید باشگاه انجام داده که حرف‌هایش به گوش زنوزی رسیده است. زنوزی نیز بعد از اطلاع از این جریان، علیه کاپیتان تیمش موضع گرفته و مصاحبه تندی انجام داد که باعث تشدید اختلاف شد.

البته این اختلاف از یک فایل صوتی نشات می‌گیرد و گفته می‌شود کیانی در آن فایل که به دست زنوزی رسیده، از مالک تراکتورسازی انتقاد کرده است اما مشخص نیست این فایل توسط چه افرادی به مالک باشگاه تراکتورسازی رسیده است.

کیانی نیز بعد از آشکار شدن اختلافش با مالک تراکتور، روز گذشته طی مصاحبه‌ای صحبت‌هایی را به میان آورد که حکایت از نارضایتی شدید وی از مسئولان تراکتورسازی داشت. او حتی افشا کرد که با سپاهان مذاکراتی انجام داده و تهدید کرد که اگر زحمات و حق و حقوقش در تیم تراکتورسازی نادیده گرفته شود، این تیم را ترک خواهد کرد.

درحال حاضر رابطه بین مالک و کاپیتان تراکتور بسیار تیره و تار است و باید منتظر ماند و دید که کیانی در نهایت چه تصمیمی می‌گیرد و آیا بعد از حدود یک دهه حضور در فوتبال تبریز و تیم‌های تراکتورسازی و گسترش فولاد از جمع سرخ‌پوشان جدا خواهد شد یا خیر؟

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest