ابراهیمی: مذاکرات خوبی با پیکانی‌ها داشتیم

http://static1.tamasha.com/files/pictures/01258325.jpg

مهاجم فصل گذشته تراکتورسازی اعلام کرد جلسه خوبی با مسئولان پیکان داشته و تصمیم نهایی اش را طی روزهای آینده اتخاذ خواهد کرد.‌

محمد ابراهیمی مهاجم باتجربه تراکتورسازی در لیگ هفدهم چند روز قبل تصمیم به خداحافظی از این تیم گرفت و به همین خاطر با چند تیم لیگ برتری مذاکراتش را آغاز کرد. او امروز به همراه مدیربرنامه‌هایش با مسئولان پیکان جلسه‌ای را برپا کرد که ظاهرا توافقات خوب حاصل شده است.

امروز با چند تن از مسئولان پیکان صحبت کردیم و حرف‌های خوبی بین‌ما رد و بدل شد. آقایان جلالی، مطهری و طهماسبی در جلسه امروز حاضر بودند و به احترام آقامجید به تهران آمدم تا صحبت کنیم. جلسه خیلی خوبی بود، از صحبت‌هایی که انجام شد، فهمیدیم به همکاری بسیار نزدیک هستیم. از طرف دیگر آرامش خاصی در باشگاه پیکان است و می‌توان شرایط خوبی را تجربه کرد.

من قبلا سابقه کار کردن با آقا مجید جلالی را داشتم و تجربه خوبی با هم در تراکتور داشتیم. او به من برنامه‌های پیکان را برای فصل بعد توضیح داد و واقعا مشخص است هدفگذاری خوبی شده است و می‌توانیم سال خوبی داشته باشیم. آقای جلالی مربی بزرگی است و از او بابت لطفی که به من دارد، تشکر می‌کنم.

‌چند باشگاه دیگر هم خواهان جذب من هستند که مذاکراتی را طی روزهای آینده انجام می‌دهیم، از طرف دیگر مدیربرنامه‌هایم این مذاکرات را با باشگاه‌ پیکان و سایر تیم‌ها انجام می‌دهد تا ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و چه تصمیمی خواهیم گرفت.

منبع: ورزش سه

The Latest