یک سهمیه لیگ برتری سپاهان به کیانی می‌رسد؟

http://static1.tamasha.com/files/pictures/01293079.jpg

با خرید خالد شفیعی طلایی پوشان تنها یک سهمیه لیگ برتری دیگر در اختیار دارند و احتمال حضور کیانی به عنوان آخرین خرید وجود دارد.

تیم فوتبال سپاهان فعال ترین تیم نقل و انتقالات بوده و تاکنون با 7 بازیکن به توافق رسیده است. ابراهیم صالحی، سجاد شهباززاده، پیام نیازمند، استنلی کی روش، محمد ایرانپوریان، خالد شفیعی و شهاب عادلی 7 خریدی هستند که تاکنون مدیران سپاهان انجام داده اند و در این میان تنها سجاد شهباززاده و شهاب عادلی بازیکنان لیگ برتری به شمار نمی روند.

با این وصف و با توجه به قوانین، که هر تیم می‌تواند تنها 6 خرید لیگ برتری داشته باشد، امیرقلعه نویی تنها یک سهمیه لیگ برتری دیگر در اختیار خواهد داشت که با توجه به اختلافات شدید ایجاد شده میان مهدی کیانی و محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی، این سهمیه می‌تواند به کاپیتان فصل گذشته قرمزپوشان تبریزی اختصاص یابد.

کیانی و زنوزی هر دو مذاکرات‌هافبک تدافعی سرخپوشان تبریزی با سپاهان را تایید کرده اند و حالا باید ببینیم چه اتفاقی در انتظار مهدی کیانی خواهد بود که تمام سال‌های حرفه‌ای فوتبال خود را ( به غیر از یک فصل) در تراکتورسازی پشت سر گذاشته است.

منبع: ورزش سه

The Latest