ستارگان سابق فوتبال جهان در راه تبریز/ تراکتور، کهکشانی می‌شود؟!

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/03/Orginal/ab9465e0437a4af5b53ba6f107891049..jpg

منابع خبری از مذاکرات باشگاه تراکتورسازی با مهاجمان سابق تیم‌های بارسلونا و رئال‌مادرید خبر می‌دهند.

محمدرضا زنوزی، مالک جدید باشگاه تراکتورسازی که کارش را در این تیم با وعده جذب مربی تراز اول خارجی با هدف قهرمانی در لیگ برتر آغاز کرده بود، شب گذشته به این وعده خود جامه عمل پوشاند و سرخ‌پوشان با جان توشاک، مربی کارنامه‌دار فوتبال اروپا از کشور ولز با سابقه حضور و قهرمانی در تیم رئال‌مادرید قرارداد امضاء کردند.

زنوزی همچنین با وعده دیگری تحت عنوان ‌بازیکنان خارجی می‌گیریم که تابحال فوتبال ایران به خود ندیده است‌ سر و صدای زیادی به راه انداخت و حالا بعد از عقد قرارداد با بزرگترین مربی تاریخ لیگ برتر، خبر می‌رسد تراکتورسازان در فکر تحقق وعده دوم نیز هستند و تلاش خود را برای جذب چند بازیکن صاحب‌نام آغاز کرده‌اند.

در این راستا، منابع خبری از مذاکرات تراکتوری‌ها با ساموئل اتوئو و روبینیو، مهاجمان سابق تیم‌های بارسلونا و رئال‌مادرید خبر می‌دهند و از آنجایی که این دو بازیکن در فصل گذشته در سوپرلیگ ترکیه بازی می‌کردند و از طرفی با توجه به اینکه مالک و نمایندگان باشگاه تراکتورسازی در این کشور حضور دارند، احتمال صحت این خبر بسیار زیاد است.

حال بایستی منتظر ماند و دید، 4 سهمیه خارجی تیم تراکتورسازی برای فصل پیش‌رو که یکی از آنها می‌بایستی آسیایی باشد، با چه اسامی تشکیل خواهد شد و آیا بمب‌های نقل و انتقالاتی فوتبال ایران بازهم در تبریز و به دست تراکتوری‌ها منفجر می‌شود یا خیر؟!

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest