زنوزی: کیانی گفت پول ندهید می‌روم

http://static1.tamasha.com/files/pictures/01305677.jpg

مالک باشگاه تراکتورسازی به شدت رفتار کاپیتان کهنه کار تیمش را زیر سوال برده است.

محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی در گفتگویی جنجال برانگیز در خصوص مهدی کیانی کاپیتان فصل گذشته قرمزپوشان تبریزی صحبت کرده است. مدیرعامل باشگاه تبریزی اینگونه صحبت‌های خود را با انتقاد از مهدی کیانی آغاز می‌کند: با وجود آنکه مالکیت تراکتور را برعهده دارم خودم را یک هوادار می‌دانم و به عنوان یک هوادار این را اعلام می‌کنم که ما یک سالار داریم که آن هم تراکتور است. دیگر بازیکن سالاری، مربی سالاری یا هر کسی که سالار است دیگر نمی تواند در تراکتور سالاری کند.

وی ادامه می‌دهد: آقای کیانی که قبل از این گفته بودند من قراردادم را تمدید می‌کنم با سپاهانی‌ها مذاکره کردند. آقای کیانی اگر تراکتور را دوست داشت در این بحرانی تغییر و تحولات تراکتور از بدهی‌ها نمی گفتند. اگر ایشان تیم تراکتور را دوست داشت ابتدا قراردادش را به امضا می‌رساند و بعد می‌گفتند فلانی من مشکلات مالی دارم. این‌ها به پول فکر می‌کنند تا تیم، بعدا ننشینند و بگویند که تراکتور را دوست دارند. هیچ کس حق ندارد هوادار تراکتور را چیز دیگری فرض کند. هوادار آگاه است و خودشان می‌دانند چطور باید این تیم را قضاوت کنند . باز هم می‌گویم دیگر بعد از این چیزی به نام بازیکن سالاری در تراکتور را شاهد نخواهید بود. یکسری چیزها وجود دارد که هواداران در ریز آن نیستند که بنده اکنون به شما می‌گویم. ما چیزی به نام این و آن نداریم؛ همه باید در خدمت تیم بزرگ تراکتور باشیم و اگر اینطور نباشد یک روز مشکلات از جای که نباید بروز پیدا می‌کند.

زنوزی با اشاره به اینکه برای موفقیت تیم فردیت‌ها باید کنار گذاشته شود، اظهار می‌کند: اگر می‌خواهیم تراکتور نتیجه بگیرد و آسیایی شود باید همه سالارها را کنار بگذاریم و بگوییم که فقط تراکتور و هوادارانش سالاری می‌کنند. اگر این را قبول کنیم تیم نتیجه خواهد گرفت. همه باید در خدمت این تیم و هوادارانش باشند. باید سعی کنیم هواداران را خوشحال کنیم و در این بحران جذب بازیکن و مشکلاتی که در این تیم وجود دارد صبوری به خرج می‌دادیم و حامی می‌شدیم نه اینکه یکی، یکی از تیم جدا شویم و بعد بگویند که اگر پول ندهید می‌رویم.

مالک باشگاه تراکتورسازی با انتقاد از صحبت‌های کیانی بیان کرد: آقای کیانی اگر هواداران و تیم تراکتور را دوست داشتند باید قراردادشان را امضا می‌کردند و بعد دم از مشکلات مالی می‌زدند. خیلی جالب است آقای کیانی که به مسئولین باشگاه تراکتور می‌گویند اگر پول ندهید می‌روم وجود دارد. می‌خواهم به ایشان بگویم اگر واقعا علاقمند به ماندن بودید پس این عدم رضایتتان و جوی که به راه انداختید چیست. این رفتار واقعا درست نیست. آقای کیانی ما با هزاران مشکل دست و پنجه نرم می‌کنیم تا تیم را سروسامان بدهیم آن وقت شما ما را مقابل هواداران قرار می‌دهید؟ می‌خواهید به آنها چه چیزی را ثابت کنید؟ آنها آگاه هستند و می‌دانند که ما تمام تلاشمان را برای سروسامان دادن به این باشگاه می‌کنیم.

زنوزی در ادامه با استناد به برخی صحبت‌های کیانی حرف‌هایش را اینگونه خاتمه می‌دهد: ما 11 چوب کبریت می‌گذاریم که همدل باشند. خودتان شاهد بودید ما سعی می‌کنیم بهترین‌های فوتبال را به این تیم بیاورم چون می‌خواهیم تراکتور را همه جانبه حمایت کنیم. من در اینجا اجازه نمی دهم که بازیکنی بگوید باید تیم اینطور یا آنطور باشد، همه باید در خدمت تراکتور باشند. کسی نمی تواند منتی بر سر تراکتورسازی بگذارد و بگوید 11 سال در اینجا بودم و این کار را کردم یا آن کار را. ایشان در این مدت پول نگرفته؟ آیا در تیم دیگری چنین شخصیتی به آنها می‌دادند؟ چرا این کار را با مردم می‌کنند؟ اگر حرف‌های من را آقای کیانی جواب داشتند بسم الله؛ من صحبت‌های ایشان را دارم و می‌توانم آن را برای شما بفرستم تا هواداران قضاوت کنند اگرچه مردم تبریز واقف به این موضوع هستند.

منبع: ورزش سه

The Latest