کاشف گرت بیل، سرمربی تراکتورسازی شد

http://static1.tamasha.com/files/pictures/01308062.jpg

سرمربی ولزی سابق رئال مادرید هدایت تراکتورسازی را برعهده گرفت.

جان توشاک سرمربی 69 ساله اهل ولز با مسئولان باشگاه تراکتورسازی به توافق نهایی رسید و قرارداد 3 ساله را به امضا رساند تا رسما هدایت باشگاه تبریزی را بر عهده بگیرد.

توشاک که سابقه سرمربیگری رئال مادرید را در اوایل دهه 90 میلادی دارد و روی نیمکت لیورپول نیز نشسته از شب گذشته با محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی و هوشنگ نصیرزاده نماینده وی مذاکراتی را انجام داد و در نهایت امشب توافق نهایی حاصل شد تا او با عقد قراردادی 3 ساله هدایت سرخپوشان را برعهده بگیرد.

این مربی 69 ساله در تیم ملی ولز نیز کار کرده که اولین بار گرت بیل را از تیم‌های پایه این کشور پیدا کرد و به نوعی کاشف او نیز محسوب می‌شود.

در سوابق مربیگری جان توشاک نشستن روی نیمکت تیم‌هایی مثل اسپورتینگ لیسبون، لاکرونیا، بشیکتاش ،تیم ملی مقدونیه، رئال سوسیداد و … نیز دیده می‌شود.

او همچنین سال گذشته یکی از گزینه‌های هدایت سپاهان بود اما در نهایت حضورش در ایران میسر نشد. حالا توشاک با سابقه‌ای بسیار خوب در ترکیه با مسئولان تراکتور به توافق رسید و هدایت این تیم را برعهده گرفت.

گفتنی است؛ از زمان در اختیار گرفتن مالکیت باشگاه تراکتورسازی توسط محمدرضا زنوزی او به هواداران قول حضور یک مربی بزرگ خارجی را داده بود که حالا با جذب جان توشاک به وعده خود عمل کرد.

توشاک طی دو سه روز آینده به ایران سفر می‌کند تا رسما کارش را شروع کند و هدایت سرخپوشان تبریزی را برعهده بگیرد.

منبع: ورزش سه

The Latest