لحظه شماری برای انتخاب سرمربی بزرگ تراکتور

http://static1.tamasha.com/files/pictures/01305677.jpg

نماینده مالک باشگاه تراکتورسازی به ترکیه سفر کرده تا با مدیربرنامه‌های چند مربی سرشناس دیدار کند.

با گذشت حدود دو هفته از انتقال مالکیت باشگاه تراکتورسازی به محمدرضا زنوزی حالا هواداران این تیم در انتظار انتخاب سرمربی جدید باشگاه هستند. زنوزی که پیش از این وعده حضور یک سرمربی سرشناس خارجی را به هواداران داده بود، حالا برای تحقق این وعده نهایت تلاشش را به کار گرفته و مذاکرات متعددی با چند مربی خارجی بزرگ انجام شده است.

در این باره مربیان سرشناس زیادی در لیست تراکتورسازی بودند اما حالا گفته می‌شود از بین گزینه‌های متعدد زیکو سرمربی برزیلی سابق تیم ملی ژاپن و فنرباغچه و جان توشاک سرمربی سابق رئال مادرید و لیورپول که ولزی است، گزینه‌های اصلی باشگاه شده اند.

حتی شنیده شده که زیکو به درخواست مسئولان تراکتورسازی چراغ سبز نشان داده و توشاک نیز برای حضور در تبریز ابراز تمایل کرده است.

از این رو زنوزی مالک تراکتورسازی شب گذشته نماینده خودش را به ترکیه اعزام کرد تا با مدیربرنامه‌های مربیان مذاکره و در صورت توافق قرارداد را نهایی کند.

نماینده تراکتورسازی هم اکنون در استانبول حضور دارد و قرار است طی امروز و فردا مذاکراتی را با مدیربرنامه‌های مربیان انجام دهد. در صورتی که در این جلسات توافق حاصل شود، سرمربی جدید تراکتورسازی انتخاب و معرفی خواهد شد.

باید دید طی یکی دو روز آینده چه اتفاقاتی در این خصوص رخ خواهد داد و در نهایت چه کسی به عنوان سرمربی روی نیمکت تراکتورسازی خواهد نشست.

منبع: ورزش سه

The Latest