تور بزرگ تراکتور برای شکار جانشین آقای گل/ سرمربی تیم بزودی معرفی می‌شود

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/03/Orginal/14858a22c929434c8bf1c9977948fcbb..jpg

دو بازیکن حاضر و خط خورده تیم ملی ایران برای جام جهانی گزینه‌های جانشینی مدافع راست تراکتورسازی هستند.

تیم فوتبال تراکتورسازی که به دنبال یافتن جانشینی مناسب برای محمد ایرانپوریان است، تور خود را با برنامه صید یک بازیکن بزرگ لیگ برتری پهن کرده است.

شنیده می‌شود، محمدرضا خانزاده و وریا غفوری مدافعان کناری تیم‌های پدیده و استقلال، گزینه‌‌‌های مدنظر تراکتورسازی هستند که در این راستا مسئولان باشگاه تبریزی با بازیکنان مذکور ارتباط گرفته و علاقه خود را برای جذب آنها اعلام کرده‌اند.

خانزاده یکی از بازیکنان تیم ملی کشورمان در جام جهانی خواهد بود و هم‌اکنون در اردوی این تیم حضور دارد اما غفوری با تصمیم کی‌روش از لیست تیم کشورمان برای این مسابقات خط خورد.

همچنین از سروش رفیعی‌هافبک تیم الخوز قطر و پیمان بابایی مهاجم تیم گسترش فولاد که سابقه پوشیدن پیراهن تراکتورسازی را در کارنامه دارند، به عنوان دیگر اهداف این تیم در نقل و انتقالات یاد می‌شود.

بر اساس این گزارش، تراکتورسازان که با مالکیت جدید خود سودای قهرمانی در لیگ برتر فوتبال را در سر دارند، تا بدین جای کار با سه بازیکن با اسامی محسن فروزان، علیرضا نقی‌زاده و محمد طیبی قرارداد امضاء کرده‌اند.

این درحالی است که محمد ایرانپوریان به همراه سلیمان کرپیچ، فاخر تهامی و عارف آغاسی خروجی‌های رسمی تراکتور را تشکیل می‌دهند و محمد ابراهیمی و فرزاد حاتمی نیز به احتمال فراوان از جمع سرخ‌پوشان جدا خواهند شد.

از سویی، نقل و انتقالات تیم تراکتورسازی پس از روی کار آمدن مالک جدید درشرایطی با نظر محمدرضا مهاجری مدیر تیم‌های فوتبال این باشگاه انجام می‌پذیرد که هنوز سرمربی این تیم مشخص نشده است.

در خصوص تکلیف کادر فنی تراکتور نیز از نزدیکان مالک جدید خبر می‌رسد سرمربی تیم که طبق وعده زنوزی یک مربی تراز اول خارجی خواهد بود، بزودی معرفی و 4 سهمیه خارجی نیز مستقیما با نظر او جذب خواهند شد.

افزودنی است از زمان اعلام زنوزی نام‌های بزرگ زیادی برای نیمکت تیم محبوب پرشورها مطرح شده است که از آن جمله می‌توان به فرانک رایکارد سرمربی سابق بارسلونا و تیم ملی هلند و جان توشاک ولزی با سابقه حضور در رئال مادرید اشاره کرد.

فلیکس ماگات آلمانی و زیکوی برزیلی دیگر مربیان صاحب نام فوتبال جهان هستند که گمانه‌زنی‌های زیادی در خصوص حضور آنها در بین کاندیداهای سرمربیگری تراکتورسازی به گوش می‌رسد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest