مهاجری: حسینی با ذوب‌آهن قرارداد دارد/ واکنش مدیر تراکتورسازی به جذب‌هافبک ذوب‌آهن

http://static1.tamasha.com/files/pictures/01281265.jpg

مدیر تیم تراکتورسازی اعلام کرد هیچ مذاکره‌ای با سیدمحمدرضا حسینی انجام نشده است.

از صبح امروز در فضای مجازی مسائلی درباره عقد قرارداد باشگاه تراکتورسازی با سیدمحمدرضا حسینی‌هافبک تکنیکی ذوب آهن مطرح شده؛ این در حالی است که او با باشگاه ذوب آهن قرارداد دارد و البته مدیران باشگاه تبریزی از مذاکره با این بازیکن ابراز بی اطلاعی می‌کنند.

حسینی بازیکن خوب و بزرگی است و هر باشگاهی آرزوی داشتنش را دارد اما او با ذوب‌آهن قرارداد دارد و بعید است این باشگاه رضایتنامه اش را صادر کند. از طرف دیگر سیاست باشگاه تراکتورسازی این است با بازیکنانی که با تیم‌های خود قرارداد دارند، مذاکره‌ای انجام نشود و اگر چنین بازیکنانی را بخواهیم طبق قوانین نقل و انتقالات با باشگاه او وارد مذاکره می‌شویم. تا این لحظه با سیدمحمدرضا حسینی هیچ مذاکره‌ای انجام نشده و همانطور که گفتم ما اگر بخواهیم بازیکنی جذب کنیم که با باشگاهش قرارداد دارد، از طریق باشگاه اقدام می‌کنیم. چرا که ملزم به رعایت اصول حرفه‌ای فوتبال و نقل وانتقالات هستیم.

در فصل نقل و انتقالات گمانه زنی‌ها زیاد می‌شود. ما دوست نداریم ماجرای اکبر ایمانی که می‌گفتند با ما قرارداد بسته تکرار شود و به همین خاطر از هواداران خوب تراکتور می‌خواهیم تا زمانی که از طریق سایت باشگاه قطعیت جذب بازیکنان اعلام نشده، خبری را بارو نکنند. ما هر زمانی که مذاکرات مان با یک بازیکن به نتیجه برسد، از طریق رسانه‌های رسمی باشگاه تراکتورسازی اعلام می‌کنیم و به اطلاع هواداران و رسانه‌ها می‌رسانیم.

منبع: ورزش سه

The Latest