فلاح: فکر می‌کنم سربازان تراکتورسازی هم دوست دارند به فجر بیایند/ جدایی کلانتری قطعی است

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/139302112324194672657864.jpg

مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی شیراز اعلام کرد جدایی سرمربی فصل گذشته این تیم قطعی است.

ما به علی کلانتری از 10 روز پیش اعلام کردیم که برنامه‌های خود را برای فصل آینده اعلام کند، اما متاسفانه این مربی تاکنون هیچ برنامه‌ای به ما نداده است. با این وضعیت جدایی کلانتری از فجرسپاسی قطعی است.

‌ من کلانتری را سال‌هاست که می‌شناسم. او مربی بااخلاق،‌ محجوب و بادانشی است، اما فوتبال همین است و قرارداد ما با این مربی یک ساله بود. شاید کلانتری در تیم دیگری شرایط بهتری داشته باشد.

این دستوری است که سردار کمالی (رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح) مطرح کرده است و به فرموده او باید سربازان تراکتورسازی به تیم‌های فجرسپاسی یا مقاومت بروند. به نظرم به خاطر اینکه فجر باشگاه شناخته شده و خوشنامی است،‌ این بازیکنان هم دوست دارند که به این تیم بپیوندند و ادامه خدمت مقدس سربازی خود را کنار ما سپری کنند.

ما هم دوست داشتیم سربازان تراکتورسازی تا پایان دوران خدمت‌شان در این تیم باقی بمانند، اما با توجه به منع قانونی که وجود دارد، به نظرم هواداران تراکتورسازی هم راضی هستند تا این بازیکنان به عضویت تیم فجر درآیند.

فلاح در خصوص انتخاب سرمربی جدید فجر یادآور شد: فعلاً با کسی مذاکره‌ای انجام نداده‌ایم و در حال برنامه‌ریزی برای فصل آینده هستیم. تلاش می‌کنیم مربی به تیم‌مان بیاوریم که شرایط و تعامل خوبی با هم داشته باشیم و با کمک او به روزهای خوب‌مان برگردیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

The Latest