خطیبی: روزهای خوب تراکتورسازی در راه است

نماینده آقای زنوزی این هفته در ترکیه با یک مربی تراز اول مذاکره می‌کند

هرکسی که در فوتبال ایران فعالیت می‌کند باید حضور در باشگاه تراکتورسازی برایش افتخاری باشد و من هم خیلی خوشحالم که به این مجموعه آمدم و این افتخار نصیبم شده است. حتی تدارکاتچی بودن در تراکتور هم برایم افتخار بزرگی است و خوشحال می‌شوم که بتوانم با هر عنوانی به این باشگاه کمک کنم.

خطیبی گفت آقای زنوزی در بخش اقتصادی شروع فوق‌العاده‌ای در باشگاه تراکتورسازی داشتند و تمامی فکر و ذکر خود را روی سربلندی تراکتورسازی معطوف کردند. اوج فعالیت‌های اقتصادی ایشان بحث اسپانسری ایرانسل بود که سال گذشته به‌جای اینکه ایرانسل به باشگاه پول بدهد قراردادی بسته‌شده بود که در این وسط هواداران متضرر می‌شدند که این موضوع باعث ناراحتی ایشان شد.

زنوزی اخیراً تمامی فعالیت‌های اقتصادی خود را کنار گذاشته و با عشق و علاقه‌ای تحسین‌برانگیز برای مردم آذربایجان کار می‌کند. وی همچنین دست کادر فنی را هم باز گذاشته تا تیم برای فصل جدید به بهترین شکل ممکن بسته شود. در بحث آکادمی تیم‌های پایه نیز آقای زنوزی برنامه‌های بزرگی دارد که به‌زودی جزییات آن اعلام می‌شود.

نماینده آقای زنوزی این هفته به ترکیه سفر خواهد کرد تا با یک مربی بزرگ و رزومه دار مذاکره کند و تلاش می‌کند وعده‌ای که در این راستا به مردم داده تحقق یابد.

شرایط در فصل جدید به‌گونه‌ای است که پرسپولیس از نقل و انتقالات محروم است و چند بازیکن خود را ازدست‌داده با این اوصاف پرسپولیس از شرایط قهرمانی خارج می‌شود. استقلال تاکنون بدنه اصلی تیم خود را حفظ کرده است و سپاهان هم تا حدودی تیم خوبی تشکیل می‌دهد. قطعاً با شرایطی که برای تراکتورسازی محیا شده، مدعیان اصلی قهرمانی مثلث تراکتورسازی، سپاهان و استقلال خواهند بود.

تراکتور سال گذشته بازیکنان جوان خوبی داشت ولی به دلیل محرومیت از نقل و انتقالات تیم را در حد نام تراکتور نبستند 4، 5 بازیکن خوب از فصل گذشته در اختیارداریم و باید در جذب نفرات جدید دقت کنیم تا بهترین استفاده ممکن را از سهمیه جذب بازیکنان داشته باشیم.

آقای مهاجری واقعاً زحمت زیادی می‌کشد و در روزهای اخیر برای جذب نفرات جدید هم‌فکری‌های لازم را انجام دادیم. در بحث دروازه‌بانی ما 4 گزینه دخسوس، اخباری، فروزان و حسینی را داشتیم که هر 4 نفر دروازه‌بانان بزرگی بودند. دخسوس هم سهمیه لیگ برتری و هم سهمیه خارجی محسوب می‌شد که به این دلیل این گزینه منتفی شد. حسینی و اخباری هم با استقلال و سایپا قرارداد داشتند و باشگاه‌هایشان رضایت‌نامه آن‌ها را ندادند و باشگاه اقدام به جذب محسن فروزان کرد.

با توجه به اینکه محمد ایران پوریان تیم ما را ترک کرده ما با 3 سهمیه‌ای که داریم یک دفاع راست جذب می‌کنیم، 2 گزینه برای دفاع وسط داریم که یکی از آن‌ها را جذب خواهیم کرد. در پست خط‌هافبک با توجه به اینکه مهدی کیانی و مهدی مهدی پور را داریم نیازی به جذب بازیکن جدید احساس نمی‌کنیم. آخرین سهمیه ما نیز به جذب بازیکن در پست‌های روبه‌جلو اختصاص می‌یابد.

خطیبی درباره جذب 4 بازیکن خارجی اظهار داشت: با توجه به هم‌فکری که داشتیم، تصمیم گرفتیم ابتدا سرمربی خارجی را انتخاب شود تا این مربی بزرگ با تفکرات خود این بازیکنان خارجی را انتخاب کند. آقای زنوزی معتقد است که بازیکنان سرشناس خارجی به تیم اضافه شوند و این مربی بزرگ می‌تواند بازیکنان خارجی تراز اول خوبی برای تیمش انتخاب کند.

با توجه به محرومیت تراکتورسازی از نقل و انتقالات در فصل گذشته، حالا فقط نام بزرگ تراکتورسازی باقی‌مانده است و کسانی که واقعاً در این شرایط از تیم حمایت می‌کنند هواداران واقعی تراکتورسازی هستند. قطعاً روزهای خوب تراکتورسازی در راه است. شرایط فعلی تراکتورسازی شبیه ساختمان نیمه‌کاره تخریب‌شده است که این ساختمان را باید امسال به نحو احسن درست کنیم.

در این راستا آقای الیاسی تلاش زیادی کرده است و قرار شده بازیکنان سربازی که کادر فنی نیاز دارند تا پایان خدمت مقدس سربازی در تراکتورسازی بمانند و بازیکنانی که نیاز نیستند در مجموعه‌های وابسته به سپاه فعالیت خود را ادامه دهند.

منبع: وب‌سایت رسمی باشگاه

The Latest