مدافع سابق تیم ملی رسما تراکتوری شد

http://www.anaj.ir/Upload/Image/2018/06/Orginal/0359bdd4_a30a_42fb_9bbe_381fbabd82e4.jpg

مدافع سابق تیم ملی فوتبال کشورمان رسما به تراکتورسازی پیوست.

محمد طیبی، مدافع فصل گذشته تیم پارس جنوبی جم با امضای قراردادی رسما به عضویت تراکتورسازی درآمد تا به عنوان سومین خرید این تیم برای هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال معرفی شود.

این بازیکن درحالی به جمع سرخ‌پوشان تبریزی ملحق شد که در نقل و انتقالات زمستانی لیگ هفدهم نیز زمزمه‌‌هایی مبنی بر حضورش در تبریز به گوش می‌رسید اما درنهایت این انتقال به امسال موکول شد.

آقای زنوزی مرد بزرگی است و اثرات ماندگاری برای فوتبال آذربایجان به جای گذاشته است. او آمده است که تراکتور را به جایگاه واقعی خود برساند.

وی در مورد حضورش در این تیم نیز ابراز داشت: خوشبختانه شرایطی فراهم شد تا بتوانم برای مردم آذربایجان بازی کنم. من به خاطر پرشورها به تراکتورسازی آمدم و ان‌شاءالله بتوانم با تیم جدیدم به بهترین‌ها برسم.

این گزارش می‌افزاید، طیبی که سابقه حضور در تیم ملی فوتبال کشورمان و همچنین تیم‌های استقلال خوزستان و القطر قطر را در کارنامه خود دارد، قراردادی به مدت 2 فصل با تیم محبوب دیار آذربایجان به امضاء رسانده است.

وی در لیگ پانزدهم به عنوان کاپیتان و رهبر خط دفاعی تیم استقلال خوزستان یکی از ارکان قهرمانی آبی‌پوشان اهواز بود و به واسطه درخشش در این دوره از مسابقات لژیونر شده و راهی لیگ ستارگان قطر شد.

گفتنی است؛ پیش از این مدافع باتجربه و 31 ساله که اصلیت بهبهانی دارد، محسن فروزان و علیرضا نقی‌زاده دو بازیکنی بودند که با سهمیه لیگ برتری تراکتوری شدند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest