فروزان در اندیشه تکرار خاطرات خوب در تراکتور

http://static2.varzesh3.com/files/pictures/01306618.jpg

دروازه بان جدید تراکتورسازی امید زیادی دارد تا بتواند خاطرات خوب گذشته در این تیم را تکرار کند.

بعد از تمدید قرارداد مهدی کیانی با تراکتورسازی مسئولان این باشگاه محسن فروزان را به عنوان اولین سهمیه لیگ برتری خود به خدمت گرفتند. فروزان در شرایطی با تراکتورسازی به توافق رسید که اولین بار در لیگ برتر با پیراهن این تیم به فوتبال ایران معرفی شد.

او در دوره اول حضورش در تراکتورسازی در حالی که دورقیب خوب به نام‌های مهدی ثابتی و عقیل اعتمادی داشت توانست نظر مساعد امیر قلعه نویی سرمربی وقت این تیم را جلب کند و در بسیاری از مسابقات به میدان برود. از همان زمان بود که فوتبالدوستان نوید ظهور یک دروازه بان خوب را دادند.

این دروازه بان بعد از تراکتور حضور در گسترش فولاد، استقلال، راه آهن و پارس جنوبی را هم تجربه کرد و نمایش خوبی در این سالها داشت.

دروازه بان فصل گذشته پارس جنوبی فصل گذشته در ترکیب این تیم نیز خوش درخشید و یکی از ارکان صدرنشینی پارس در نیم فصل اول لیگ بود.

فروزان حالا با این پیشینه خوب و تجربه بیشتر به تراکتور برگشته تا روزهای خوب قبل را با پیراهن این تیم تکرار کند. هواداران تراکتور نیز استقبال خوبی از حضور فروزان انجام دادند و به نظر می‌رسد فضا برای درخشش او در لیگ هجدهم فراهم است.

منبع: ورزش سه

The Latest