دوران جدید ستاره‌ها در تراکتور رقم می‌خورد

http://static2.tamasha.com/files/pictures/01306618.jpg

ستاره‌هایی که فصل هجدهم لیگ برتر را در تراکتور خواهند گذراند روزهای جدیدی را تجربه خواهند کرد. روزهایی که آنها باید خود را با شرایط جدیدی وفق دهند.

تراکتورسازان پیش از آغاز لیگ هجدهم اوضاع متفاوتی را برای خود ترسیم کرده اند. آنها که تغییر و تحولات فراوانی را در زمینه‌های مدیریتی و فنی در خود ایجاد کردند این بار به دنبال ایجاد شرایطی هستند تا بتوانند اولین فصل خود در دوران جدید را با کمترین حاشیه آغاز کنند و با موفقیت به پایان برسانند. آنها به همین منظور اصولی در صدر خط مشی این فصل خود قرارداده اند تا به کمک آن بتوانند ستاره‌های تازه تراکتوری شده را با شرایط جدید این تیم آشنا کنند.

در روزهای اخیر دیدیم تعدادی از بازیکنان حاضر در بازار نقل و انتقالات به ناگاه تمامی پست‌های مربوط به صفحات اجتماعی اینستاگرام خود را پاک کرده اند. اتفاقی که با توجه به حجم کری خوانی‌ها(علی الخصوص برای سرخابی‌ها) و اظهارنظرهای مختلف بعید به نظر می‌رسید اما در نهایت به دلایلی مبهم اتفاق افتاد. پس از بررسی بیشتر دامنه بازیکنانی که دست به این کار زدند کوچکتر شد و در نهایت به این نتیجه رسیدیم بازیکنانی که مورد توجه تراکتورسازی تبریز قرار دارند یا با این تیم قرارداد بسته اند اقدام به این کار می‌کنند.

این موضوع پیش از این حداقل برای یک سرخ پوش و یک آبی پوش سابق که اتفاقا جزء بازیکنان کری خوان لیگ محسوب می‌شوند نیز اتفاق افتاد. محسن فروزان گلر گیلانی که این روزها برای دومین بار پیراهن تراکتور را به تن خواهد کرد اولین بازیکنی بود که به ناگاه تمام گذشته خود در اینستاگرام را پاک کرد تا با صفحه‌ای بدون حتی یک پست پا به تبریز بگذارد. فروزان که پیش از این هم با درخشش در دروازه همین تیم تراکتورسازی موفق شده بود خود را به فوتبال ایران معرفی کند و به تیم ملی نیز برسد این روزها به دنبال تکرار موفقیت با تبریزی‌هاست.

این دروازه بان که پیش از این بارها و بارها ارادت خود به استقلال را نشان داده بود و با به نمایش گذاشتن پست‌های مختلفی از این تیم، خود را یک آبی پوش تمام عیار نشان داده بود پس از عقد قرارداد با تراکتورسازان اقدام به پاک کردن پست‌های پیشین خود کرد و همین موضوع احتمالا هواداران تیم سابق او را به خطا انداخته است اما کاملا مشخص است این اتفاق نه به میل شخص او که به خاطر اصول جدید این باشگاه اتفاق افتاده است. با بررسی یکی دو پیج بازیکنان دیگر از جمله محسن مسلمان می‌توان این موضوع را کاملا فهمید.

اتفاقی که البته برای جلوگیری از حاشیه‌های مختلف پیش بینی شده و بدین ترتیب سرخ پوشان تبریزی به دنبال این هستند تا تیمی کم حاشیه و بدون مشکل را راهی رقابت‌های لیگ برتر کنند. با این حساب هم هواداران تیم‌های سابق بازیکنانی مانند فروزان، نباید به رفتار حرفه‌ای و جدید او خرده بگیرند و هم هواداران تیم جدید او باید از تعهد کامل بازیکنان اینچنینی اطمینان داشته باشند.

منبع: ورزش سه

The Latest