فروزان دوباره سوار تراکتور شد/ گلر سابق، اولین خرید تراکتورسازیِ خصوصی

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/03/Orginal/ffa3749e9fb349688d985512a34714aa..jpg

دروازه‌بان فصل گذشته تیم پارس جنوبی جم با قراردادی ۳ ساله به تراکتورسازی پیوست تا اولین خرید سرخ‌پوشان در نقل و انتقالات لقب بگیرد.

محسن فروزان، دروازه‌بان سابق تراکتورسازی که در فصل گذشته لیگ برتر عضو تیم پارس جنوبی جم و سنگربان نخست این تیم بود، با امضای قراردادی 3 ساله رسما به جمع سرخ‌پوشان تبریز پیوست تا اولین خرید تراکتورِ خصوصی لقب بگیرد.

این گلر 30 ساله که متولد شهر رشت است، با سابقه 4 سال حضور در تبریز آشنایی خوبی با فوتبال این دیار دارد و ضمن اینکه در دوره‌های یازدهم و دوازدهم لیگ برتر در تیم تراکتورسازی حضور داشته، دو فصل نیز در گسترش فولاد دیگر تیم تبریزی بازی کرده است.

تراکتوری‌ها طبق اعلام مالک جدید این باشگاه به دنبال بستن تیمی قدرتمند برای لیگ هجدهم هستند که در این راستا، با تمدید قرارداد مهدی کیانی کاپیتان تیمشان وارد بازار نقل و انتقالات شدند و حالا نخستین سهمیه لیگ برتری خود را نیز به خدمت گرفتند.

در بیانیه باشگاه تراکتورسازی پس از امضای قرارداد با این دروازه‌بان آمده است:

‌تیم تراکتورسازی که خود را برای حضوری قدرتمند در رقابت‌های لیگ هجدهم آماده می‌کند امروز نخستین قرارداد بلندمدت خود را با بازیکنان جدید موردنیاز امضا کرد.

در این راستا، محسن فروزان پس از مذاکراتی که با عباس الیاسی سرپرست باشگاه تراکتورسازی داشت قراردادی 3 ساله با سرخ‌پوشان امضاء کرد تا سنگربان تیم تراکتورسازی برای فصل جدید باشد.

این قرارداد 3 ساله بر اساس خواسته هواداران مبنی بر امضای قراردادهای بلندمدت با بازیکنان در یک روز تعطیل صورت گرفت تا تراکتورسازی با بخش خصوصی کار خود را قدرتمند آغاز کند و خواسته هواداران اجابت شود.‌

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest