مهاجری: تراکتور را من می‌بندم

http://static2.tamasha.com/files/pictures/01297943.jpg

مدیر تیم تراکتورسازی می‌گوید در حال مطالعه برای استخدام یک سرمربی بزرگ هستند.

از سالها قبل با آقای زنوزی آشنایی داشتم و ایشان به واسطه شناختی که از بنده داشتند به دنبال فضایی برای همکاری بودند. این اتفاق قرار بود در گسترش فولاد بیفتد که به فرصت مناسب پیش نیامد.

خیلی خوشحالم که مورد اعتماد آقای زنوزی قرار گرفتم و حالا می‌توانم در ترکتورسازی به مردم خوب تبریز خدمت کنم. من به عنوان مدیر تیم‌های تراکتورسازی کارم را آغاز کرده ام و در مورد مسائل فنی اختیار تام دارم. انتخاب سرمربی و تهیه فهرست بازیکنان ورودی و خروجی بر عهده بنده خواهد بود.

من سالها در این فوتبال فعالیت کرده ام، به عنوان سرمربی و مربی. فکر می‌کنم پست مدیر تیم هم با این حدود اختیارات تام می‌تواند تجربه بسیار مفیدی باشد. این پست بیانگر اعتماد کامل آقای زنوزی به بنده است که کار مرا بسیار سخت می‌کند. من علی رعم داشتم پیشنهاد از پدیده، صنعت نفت و نفت مسجد سلیمان به عنوان سرمربی به تراکتورسازی آمدم. ما برای تراکتورسازی برنامه بلند مدت داریم و به آینده این تیم فوق العاده خوشبین هستیم.

در حال مطالعه در این زمینه هستیم. می‌خواهیم یک سرمربی بزرگ و کارنامه دار اروپایی یا امریکایی جنوبی را به تیم بیاوریم تا فوتبال را برای پرشورها احیاء کند. می‌خواهیم کاری کنیم که خاطرات تلخ فصل قبل به طور از ذهن مردم آذربایجان پاک شود.

ما رسماً از امروز کارمان را آغاز کرده ایم. در پست‌های مختلف به دنبال بهترین‌ها هستیم. البته تکیه اصلی ما بر بازیکنان جوان و آینده دار تیم است که در دوره آقای گل محمدی در این تیم حضور یافته اند. در کنار اینها به دنبال بازیکنان کارآمدی هستیم که ما را به اهداف مان برسانند. به دنبال سوپراستار نیستیم و می‌خواهیم به اندازه هزینه‌ای که می‌کنیم از کیفیت بازیکنان بهره برداری کنیم. از درون دروازه گرفته تا خطوط سه گانه باید بازیکنان تاثیرگذاری را به خدمت بگیریم.

تازه فعالیت رسمی ما از امروز آغاز شده و کیانی هم به عنوان کاپیتان به حق انتظار داشته که در جریان امور باشد. او مهره ارزشمند ماست و قطعاً فصل آینده کاپیتان ما خواهد بود. در مورد دیگر بازیکنان خروجی هم هنوز نمی توانم از کسی اسم ببرم ولی بستن وظیفه تیم به طور کامل بر عهده من است و همه تلاشم را می‌کنم که قدرتمندترین تراکتور را دورهم جمع کنم.

منبع: ورزش سه

The Latest