از حضورم در تراکتورسازی بسیار خوشحالم/ بازیکنانی می‌گیریم که ارزش پیراهن تراکتور را بدانند

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/03/Orginal/2de8e1b4197e45ddbc101029a38c3807..png

مدیر تیم‌های فوتبال باشگاه تراکتورسازی گفت: تا زمان حضور سرمربی جدید، امورات فنی و آغاز تمرینات را بر عهده خواهم داشت.

با حکم جناب آقای زنوزی بنده به عنوان مدیر تمام تیم‌های تراکتورسازی انتخاب و تا زمان حضور سرمربی جدید تیم امورات فنی و آغاز تمرینات را بر عهده خواهم داشت.

تراکتور یکی از تیم‌های محبوب و پرطرفدار فوتبال ایران است و شخصیت بزرگی دارد و معتقدم کسی که به این تیم می‌آید باید منزلت آن را حفظ کند. باید تیمی ببندیم که در شان تراکتور و هوادارانش باشد و در این راستا بازیکنانی را جذب می‌کنیم که ارزش نام و پیراهن این تیم را دانسته و شرایط هواداران پرشورش را درک کنند.

اجازه بدهید تا زمانی که کار جذب بازیکنی قطعی نشده است نامی از کسی نبرم ولی به هواداران تراکتورسازی قول می‌دهم تیمی را آماده کنیم که در شان و شخصیت آنها باشد.

همچنین باید به تیم‌های پایه توجه ویژه‌ای داشته باشیم تا در آینده بتوانند پشتوانه تیم بزرگسالان تراکتورسازی باشند و فرصتی برای خودنمایی بازیکنان بومی در سال‌های آتی فراهم شود.

وی در مورد اینکه بعد از انتخاب سرمربی خارجی دستیار او خواهد بود، اعلام کرد: چنین صحبتی با بنده انجام نشده است و فقط من تا زمان انتخاب سرمربی جدید کار بستن تیم و شروع تمرینات را بر عهده خواهم داشت.

این مربی در واکنش به از دست رفتن زمان برای جذب بازیکنان و آماده‌سازی تیم برای فصل جدید نیز متذکر شد: شاید در بحث نقل و انتقالات چند روز زمان از دست داده باشیم ولی قطعا با جذب چندین بازیکن خوب و درجه یک این خلاء را جبران کرده و با شروع به موقع تمرینات آماده حضوری پرقدرت در لیگ هجدهم خواهیم شد.

مهاجری با بیان اینکه وارد چالشی جدید در دوره مربیگری خود شده است، اذعان داشت: به هر حال دوست داشتم فضای جدیدی را بعد از چهار سال مربیگری در لیگ برتر تجربه کنم و خدا را شکر می‌کنم که شرایطی فراهم شد تا در خدمت تیم بزرگ و دوست داشتنی تراکتور و هواداران خونگرمش باشم.

قطعاً از بحث فنی دور نخواهم بود و با حضور سرمربی جدید با وی تعامل خواهم داشت تا با همدلی و حمایت پرشورها بتوانیم در سال جدید نتایج خوبی گرفته و در نهایت جام قهرمانی را به این عزیزان هدیه کنیم.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest