نریمان‌جهان: آرزویم بازگشت به تراکتور است

http://static2.tamasha.com/files/pictures/01257072.jpg

هافبک تهاجمی تیم گسترش فولاد مشغول تمرینات اختصاصی است و منتظر رسیدن پیشنهاد از تیم‌های لیگ برتری و به ویژه تراکتورسازی است.

پس از اینکه لیگ هفدهم مطابق روال تمام شد، حدود پانزده روز استراحت کردم و بعد از آن تمرینات اختصاصی را شروع کردم تا آماده باشم و به نظر خودم به آمادگی خیلی خوبی رسیدم. این تمرینات قبل از شروع فصل خیلی به من کمک می‌کند و در تمام فصل‌هایی که با این روند کار را آغاز کردم، از لحاظ بدنی بسیار وضعیت بهتری داشتم.

قرارداد من با گسترش تمام شده و چون آقای زنوزی مالک تراکتورسازی شده، هنوز وضعیت مالکیت گسترش معلوم نیست و احتمال دارد امتیاز باشگاه به فروش برسد. به همین دلیل صحبتی برای تمدید با بازیکنان صورت نگرفته است.

من هنوز با هیچ تیمی صحبت نکرده ام و فعلا مشغول تمرین هستم. تا چند هفته دیگر انشاالله تصمیم خواهم گرفت. هنوز تماسی با هیچ تیمی نداشته ام و در آینده ببینم قسمت چه خواهد شد.

صد درصد دوست دارم به تراکتور برگردم تا سال خوبی که در این تیم داشتم را تکرار کنیم. بعد از آن سال تراکتور کمی افت کرد و من می‌خواهم چه خودم باشم چه نباشم، تراکتور در بالای جدول و شرایط ایده آل باشد. اگر قسمت باشد امسال در تراکتور باشم، اتفاقات خوبی می‌افتد و اگر نباشم هم آرزو می‌کنم که این چنین شود. من خودم با هیچ تیمی صحبت نکرده بودم و منتظر بودم که پیشنهادی از تراکتور بگیرم چون اگر این پیشنهاد برسد قطعا جواب من مثبت خواهد بود. در سال‌های قبل هم دست خودم نبود که از تراکتور رفتم و درخواستی هم از این باشگاه نداشتم وگرنه حتما برمی گشتم.

به نظرم وضعیت تراکتور بهتر می‌شود چون تمرکز آقای زنوزی روی جذب مربی خوب و بازیکنان قوی خواهد بود. انشاالله در سال‌های آتی تراکتور به اولین قهرمانی لیگ خود دست پیدا می‌کند و آرزوی هواداران براورده می‌شود.

منبع: ورزش سه

The Latest