ترجیحم این بود در فضای جدید بازی کنم/ ایرانپوریان: امسال، سال سپاهان و تراکتور است

http://static2.tamasha.com/files/pictures/01305790.jpg

مدافع جدید سپاهان اعلام کرد دو قطب شهرستانی فوتبال ایران در لیگ هجدهم نتایج خوبی می‌گیرند و هواداران شان را خوشحال خواهند کرد.

محمد ایرانپوریان در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه” درباره جدایی اش از تراکتورسازی، پیوستن به سپاهان، شاگردی امیر قلعه نویی و برخی مسائل دیگر حرف‌هایی را بر زبان آورد که در ادامه می‌خوانید:

شرایط برای ماندنم در تراکتور مهیا نبود

من 6 سال فوق العاده در تراکتورسازی داشتم؛ واقعا در این مدت از حضور در کنار هواداران پرشور تراکتور لذت بردم. هرگز فراموش نمی کنم چه دوران فوق العاده‌ای در این تیم داشتم و می‌توانم بگویم هرچه دارم از هواداران خوب تراکتورسازی است. از همه این عزیزان که در سال‌های گذشته محبت داشتند، ممنونم و امیدوارم بتوانم روزی برگردم و دوباره پیراهن تراکتور را بپوشم اما واقعا الان شرایط مهیا نبود. اتفاقاتی افتاد که دوست ندارم به آنها اشاره کنم، اما ترجیحم این بود که در فضای جدیدی فوتبال بازی کنم و به همین خاطر مجبور به جدایی شدم.

تراکتوری‌ها برای هواداران سپاهان احترام قائلند

علاقه‌ای به برگشت به گذشته و مکدر کردن خاطر هواداران خوب تراکتورسازی را ندارم و به همین خاطر توضیح زیادی در این خصوص نمی دهم. با این حال بعد از اینکه برخلاف میل باطنی ام از پرشورها خداحافظی کردم، مدام در ذهنم این را مرور می‌کردم در تیمی باشم که هواداران تراکتور برایش احترام زیادی قائلند. خوشحالم تیمی را انتخاب کردم که چند سال قبل با تراکتور پیمان خواهرخواندگی امضا کرد؛ در همه سال‌های گذشته هواداران دو قطب شهرستانی فوتبال برای یکدیگر احترام زیادی قائل بودند و باعث افتخارم است بعد از دوران فوق العاده در تراکتور حالا پیراهن سپاهان را برتن می‌کنم.

امیدوارم مهره موثری باشم

من از چند روز قبل با مسئولان سپاهان صحبت‌هایی را انجام داده بودم و به توافق رسیدیم. پیشنهادهای دیگری نیز داشتم اما به دلیل همان مساله‌ای که گفتم و البته شرایط خوب سپاهان این تیم را برگزیدم. امیدوارم بتوانم مهره موثری برای سپاهان باشم و بازی‌های خوبی انجام دهم.

از قلعه نویی تشکر می‌کنم

از امیر قلعه نویی تشکر می‌کنم که به من اعتماد کرد. قبلا در تراکتور سابقه همکاری با امیرخان را داشتم و می‌دانم چقدر مربی بزرگی است. او پرافتخارترین مربی ایران است و نیازی به تعریف و تمجید من ندارد. امیدوارم بتوانیم سال خوبی را با هم در سپاهان بگذرانیم و هواداران این تیم را خوشحال کنیم.

سپاهان به روزهای خوبش برمی گردد

سپاهان در یکی دو سال گذشته از شرایط آرمانی خود دور بوده است. با این حال افتخاراتی که سپاهان کسب کرده بر همه روشن است و تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم.هواداران فوتبال عادت دارند سپاهان را در بین مدعیان قهرمانی ببینند و انشاءالله امسال با حمایت همه جانبه بتوانیم روزهای خوبی را رقم بزنیم.

امسال، سال سپاهان و تراکتور است

آرزوی قلبی ام در لیگ هجدهم موفقیت تراکتورسازی و سپاهان است؛ از واگذاری تراکتورسازی به آقای زنوزی هم خوشحال شدم و شک ندارم ایشان تیم را به روزهای خوبش برمی گرداند. فکر می‌کنم امسال سال خوبی در انتظار تراکتور و سپاهان باشد و انشاءالله هواداران این دو تیم بار دیگر خوشحال خواهند بود.

منبع: ورزش سه

The Latest