ماموریت ویژه نماینده تراکتورسازی در ترکیه/ تسویه‌حساب با ساغلام و مذاکره با بازیکن خارجی

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/03/Orginal/e2db76ebb9de46c9a1a328bc3184b369..jpg

مالک جدید باشگاه تراکتورسازی در اولین اقدام نماینده خود را برای تسویه حساب با ساغلام و جذب یک بازیکن خارجی به ترکیه فرستاد.

شامگاه روز شنبه و پس از کش و قوس‌های فراوان سرانجام امتیاز باشگاه تراکتورسازی به صورت رسمی به محمدرضا زنوزی واگذار شد تا این باشگاه تبریزی خصوصی شده و با مالک جدید کارش را برای فصل جدید فوتبال ایران استارت بزند.

زنوزی بعد از خریداری تراکتور و در اولین اقدام میرمحمد پوراقدم شربیانی را به عنوان نماینده خود به ترکیه فرستاد تا با ارطغرل ساغلام سرمربی فصل گذشته سرخ‌پوشان تسویه‌ حساب کند که در این راستا نیز روز گذشته جلسه‌ای بین دو طرف برگزار شد.

شنیده می‌شود، نماینده باشگاه تراکتورسازی علاوه بر تسویه با ساغلام و پرداخت 150 هزار دلار باقی مانده از مبلغ قرارداد این مربی ترک، در ترکیه هدف دیگری را هم دنبال می‌کند و قرار است با یک بازیکن خارجی بزرگ برای حضور در تبریز مذاکره کند.

مالک جدید باشگاه تراکتورسازی به هواداران این تیم وعده داده است تا تیمی قدرتمند در قواره قهرمانی برای لیگ هجدهم ببندد که جذب مربی مطرح و همچنین چند بازیکن تراز اول خارجی در رئوس برنامه‌های وی قرار دارند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest