سپاهان به دنبال فراموشی خاطرات بد

http://static2.tamasha.com/files/pictures/01288202.jpg

مدافع راست فصل گذشته تراکتورسازی با قراردادی ۲ ساله به تیم فوتبال سپاهان ملحق شد تا دومین خرید طلایی پوشان هم کلید بخورد.

تیم فوتبال سپاهان که در پایان رقابت‌های لیگ هفدهم به رتبه چهاردهمی دست یافت و بدترین نتایج آنها در تاریخ این رقابت‌ها رقم خورد، به هیچ وجه دوست ندارد اتفاقات تلخ سه سال اخیر که با کسب مقام‌های یازدهم، پنجم و چهاردهم همراه بوده، در لیگ هجدهم هم تکرار شود و پس از اینکه امیرقلعه نویی را به عنوان مربی خود برگزیدند، فعالیت زیادی در جذب بازیکن داشته اند.

آنها روز شنبه قرارداد پیام نیازمند گلر جوان و آینده دار فصل گذشته پیکان را به مدت دو فصل نهایی کردند و مدیران سپاهان همچنان با توجه به لیستی که امیرقلعه نویی در اختیار آنها قرار داده به دنبال تقویت تیم هستند.

از همین رو امروز یکی از بهترین مدافعان راست لیگ برتر طی سال‌های گذشته به عنوان دومین خرید طلایی پوشان معرفی شد تا طلایی پوشان از همین حالا عزم خود را برای حضور قدرتمند در لیگ هجدهم و احتمال کسب ششمین قهرمانی که مسعود تابش قول آن را به هواداران داده، جزم کنند.

در شرایطی که سپاهان 2 خرید خود را نهایی کرده و سرمربی فصل آینده خود را نیز انتخاب کرده، بسیاری از تیم‌های حاضر در لیگ برتر هنوز نه تنها تکلیف سرمربی فصل آینده خود را نمی دانند که حتی در راس کادر مدیریتی آنها نیز ابهام وجود دارد و همین موضوع می‌تواند دست بالای طلایی پوشان نسبت به سایر تیم‌ها برای لیگ هجدهم باشد.

منبع: ورزش سه

The Latest