آقای گل تراکتورسازی رسما به سپاهان پیوست

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/03/Orginal/ade400ebd1664bb08dc78fb6ff72a422..jpg

مدافع فصل گذشته تیم تراکتورسازی با امضای قراردادی رسما به تیم سپاهان اصفهان ملحق شد.

محمد ایرانپوریان که در پایان فصل گذشته لیگ برتر فوتبال قراردادش با تیم تراکتورسازی به اتمام رسیده بود، پس از 6 فصل حضور در جمع سرخ‌پوشان تبریز از این تیم جدا شده و به سپاهان پیوست.

کاپیتان دوم تراکتور دقیقا یک روز بعد از بازگشت قلعه‌نویی به سپاهان، با پرشورها خداحافظی و مذاکراتش را با باشگاه اصفهانی شروع کرد که درنهایت امروز (دوشنبه) با مسئولان این باشگاه به توافق نهایی رسید و قراردادش را امضاء نمود تا به عنوان دومین خرید طلایی‌پوشان معرفی شود.

پیش از محمد ایرانپوریان، پیام نیازمند دروازه‌بان جوان و آینده‌دار فوتبال کشورمان از پیکان به جمع شاگردان قلعه‌نویی پیوسته بود.

همچنین با این انتقال تمامی شائبه‌هایی که در مورد این مدافع گلزن و توافقش با تیم قلعه‌نویی قبل از اتمام لیگ هفدهم مطرح شده بود بخصوص زمانی که بازیکنان تراکتورسازی در اواخر فصل دو بار دست به اعتصاب زدند، رنگ حقیقت به خود گرفت.

بیشتر بخوانید:

خداحافظی گلزن‌ترین مدافع لیگ با پرشورها/ ستاره تراکتور به سپاهان پیوست، تعجب نکنید!

این گزارش می‌افزاید، ایرانپوریان بعد از سلیمان کرپیچ، جوردی آلمیدا، فاخر تهامی و عارف آغاسی، پنجمین خروجی رسمی تیم تراکتورسازی در نقل و انتقالات محسوب می‌شود.

این بازیکن خوش‌اخلاق در دوران حضورش در جمع سرخ‌پوشان تبریزی و با وجود اینکه در جناح راست خط دفاعی این تیم به میدان می‌رفت، 2 بار توانست آقای گل تیمش شود که عملکردی بی‌نظیر برای یک مدافع بود.

محمد ایرانپوریان در لیگ پانزدهم با 7 گل و در لیگ هفدهم نیز با 6 گل و البته مشترکا با احسان پهلوان، به عنوان بهترین گلزن تراکتورسازی شناخته شد. این درحالی است که وی برترین پاسور این تیم در طول چند فصل اخیر نیز بود.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest